Reklam
Reklam
Reklam
-
Spor Akademisi için, yol verdiler

Spor Akademisi için, yol verdiler


Eklenme Tarihi : 15-3-2016
Spor Akademisi için, yol verdiler

Spor Akademisi için, yol verdiler

Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen 2016 yılında; Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nu kazanmak isteyen öğrencilere hayallerine ulaşmaları, uzman eğitmenler eşliğinde yardımcı olmak için kapılarını ağzına kadar açan Küçükçekmece Belediyesi, öğrencileri ücretsiz olarak yetenek sınavlarına hazırlanmalarını sağlayacak. Küçükçekmece Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada şu sözlere yer verildi, “İyi bir sporcu olabilirsiniz, YGS’den iyi bir puanınız yok ise yetenek sınavında en iyi dereceyi yapsanız dahi başarılı olma şansınız yoktur. Çok iyi bir YGS puanına sahip olsanız dahi yetenek sınavında belirlenen derecelerde parkuru tamamlayamaz iseniz diskalifiye olma ihtimaliyle, hesaplamaya dahi alınmayabilirsiniz.

Spor Bilimleri Fakülteleri artık sadece YGS puanı iyi olanı da almıyor. Sporculuğu iyi olup da YGS puanı kötü olanı da almıyor. Hem YGS puanınız iyi olacak hem de Sporculuğunuz iyi olacak. Eğer bizler Spor Bilimleri Fakültesinde okumak istiyorsak hem YGS de hem de SPOR da başarılı olmak zorundayız. Üniversiteyi kazanmak zor değildir. Profesyonel bir eğitim desteği alarak, doğru bir rehberlik eşliğinde, sınav sistemlerine göre planlı olarak hazırlanan antrenman programı ve disiplinli bir çalışma sizleri, istediğiniz hedefe ulaştırır” denildi. 20 Mart’ta başlayacak olan kursa katılımın üst seviyede olması beklenirken, Küçükçekmece Belediyesinin bu hizmetlerinin de bu anlamda değişik dallarda devam edeceği söylendi.

Bu haber 1301 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3076
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.242.193.41)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku