Reklam
Reklam
Reklam
-
Şampiyon Mehmet Akif Ersoy

Şampiyon Mehmet Akif Ersoy


Eklenme Tarihi : 16-3-2016
Şampiyon Mehmet Akif Ersoy

Şampiyon Mehmet Akif Ersoy

Tıp Bayramı haftası nedeni ile Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Atakent Dergisi iş birliği ile gerçekleşen Hastaneler arası Futbol Turnuvası şampiyonu Mehmet Akif Hastanesi oldu. Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hastaneler arasındaki kaynaşmayı artırmak ve ekip ruhunu güçlendirmek amacıyla düzenlenen futbol turnuvasına 8 takım katıldı. İstanbul Trabzonspor tesislerinde oynanan turnuva 20 gün hayli çekişmeli geçen müsabakalar sonunda, Finalde Mehmet Akif Ersoy, Akgün Tem hastanesini takımları karşılaştı. Final maçını 7-2’lik skorla kazanan Mehmet Akif Ersoy hastanesi turnuvanın şampiyonu oldu. Turnuvada ikinciliği Akgün Tem hastanesini elde etti. Üçüncülük dördüncülük maçı Batı Bahat Hospital, Atakent Acıbadem hastanesini arasında oynandı. Rakibini 3-0 mağlup eden Batı Bahat Hospital turnuvanın üçüncüsü olurken Atakent Acıbadem Hastanesi turnuvada dördüncü oldu.

Güllüçayır; Tıp Bayramı Kutlu olsun

Yapılan müsabakaları sonunda ödül töreni büyük bir katılımla Küçükçekmece Belediyesi Atakent Kültür merkezinde gerçekleşti. Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Dr. Sibel Güllüçayır, ödül töreninde şu sözlerine yer verdi, “Her geçen gün gelişen tıp ilmiyle kendilerini geliştiren doktorlarımız, gece gündüz demeden insan sağlığı için hizmet etmektedir. Günümüzde tıp ilmi oldukça gelişmesi; ancak bu yolda kendilerini geliştiren binlerce doktorumuz ve sağlık çalışanlarımızın özveriyle, insan sevgisiyle mesleklerine kendilerine adaması ve onları yetiştiren öğretmenler ve hekimlerimizle olmuştur. 

Bende bir Doktor olarak mesleğimle gurur duyuyorum, iyi ki doktor olmuşum. Bu vesileyle; İyileştiren, yüz güldüren, sıhhatli bir hayat için deva üreten doktorlarımıza, hemşirelerimize ve sağlık çalışanlarımıza çok şey borçlu olduğumuzu belirtir, üzerine düşen her türlü görevi zamanında ve tam yapan bütün sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramlarını kutlar, saygılarımı sunarım” dedi. 

Plaket ve Kuplar sahiplerini buldu

Özel Batı Bahat Hospital Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Reşat Bahat, Özel Acı badem Hastanesi Başhekimi yardımcı Doç,Dr .Ahmet Demirkay, Özel Akgün Tem Hastanesi Başhekimi Op.Dr. İlker Sezer, Özel Doğan Hastanesi Başhekimi Op.Dr.Ergün Eskioğlu.

Özel İstanbul Hospital Başhekimi Emine Ertürk, Kanuni Sultan Süleyman Eğ.ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç,Dr. Ali Gedikbaşı, Mehmet Akif Ersoy Göğüs kalp ve Damar Cerrahi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr Korhan Erkanlı, Özel Rumeli Hospital Başhekimi Op.Dr Turgay Han’a Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Dr. Sibel Güllüçayır tarafından katılımlarından dolayı günün anısına birer plaket verdi.

Turnuva şampiyonu  Mehmet Akif Ersoy Hastanesi’nin ödülünü Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Dr. Sibel Güllüçayır. İkinci Akgün Tem Hastanesinin ödülünü Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk, Üçüncü olan Batı Bahat Hospital’ın ödülünü Küçükçekmece Belediyesi Özel Kalem Müdürü Ömer Keser ve Turnuvanın dördüncüsü olan Atakent Acıbadem Hastanesinin ödülünü Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Salih Nurettin Çevik takdim ettiler. Turnuvanın en Centilmen takımlar olan Kanuni Sultan Süleyman Eğ.ve Araştırma hastanesi Hastanesi ve Özel Rumeli Hospital Hastanelerinin ödüllerini Ataken Dergisi adına Ayşe Demir takdim etti.

 

 

 

Bu haber 2009 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10374
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku