Reklam
Reklam
Reklam
-
İdmanyurduspor’un Altyapısı ordusu

İdmanyurduspor’un Altyapısı ordusu


Eklenme Tarihi : 19-3-2016
İdmanyurduspor’un Altyapısı ordusu

İdmanyurduspor’un Altyapısı ordusu

Küçükçekmece ilçesinin 1.Amatör küme takımlarından olan Küçükçekmece İdmanyurduspor Altyapısı gelecek umut veriyor. Futbol Okulunda yer alan 150 öğrencisi ile çalışmalarını sürdüren Küçükçekmece İdmanyurduspor kulübü Halkalı Etap sahası içinde bulunan kendi Tesisleri’nde hafta sonları Akdemi deneyimli hocalar nezaretinde çalışmalarını devam ettiriyor. Kırmızı-siyahlı kulüp, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri başta olmak üzere birçok Profesyonel kulüplerin altyapılarına futbolcu vererek aynı zamanda milli takım alt yapılarına da oyuncu kazandıran UEFA diplomalı hocalar nezaretinde aralıksız çalışmalarını iyi bir ortamda sürdürüyor.

Hazıroğlu; Türk futboluna katkı sunuyoruz

Küçükçekmece İdmanyurduspor Genel Koordinatörü Sadettin Hazıroğlu, Türk Futboluna yeni yetenekler kazandırmak amacı ile yaptıkları futbol okulunda amaçlarının sadece futbolcu yetiştirmek olduğunu söyledi. Hazıroğlu, “Bizim amacımız Türk futboluna olduğu gibi Küçükçekmece İdmanyurduspor’a uzun yıllar hizmet edecek oyuncular yetiştirmek, çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz. Bizim çabamız, Genç oyuncularla bir araya gelerek sosyal ve ruhsal yönden gelişimlerini sağlamanın yanı sıra fiziksel olarak gelişimlerine katkıda bulunmak içindir. Ülke sporuna başarılı sporcular kazandırıp, ilçemizi ve ülkemizi temsil eden futbolcular yetiştirmek istiyoruz. Küçükçekmece  Belediyemizin sunduğu imkanlar doğrultusunda çocukların ileriki yaşlarda çok daha başarılı olacaklarına inananıyoruz. Spor yapan çocuklarımızın ailelerinin de spor yapması çok önemli. Çocuklar küçük yaşlardan itibaren ebeveynlerini taklit ederler, o yüzdenr tük sporuna faydalı bireyler olmak için çabalarını sonuna kadar harcayacaklardır. Bizde onlara bu alanda itici güç ve yardımcı olacağız. Eğer aileler spor yaparsa, çocuklmarı da onlardan gördükleri bu güzel işi benimserler. Hal böyle oylunca hem gençler, hem de aileler kazanmış olur. Spor kültürünü almış çocukların ruhen ve fiziken daha başarılı oldukları kanıtlanmış bir gerçektir. Çocuklar bu sayede zararlı alışkanlıklardan ve olumsuz ortamlardan da uzak durur” diyerek ailelerin de çocukları spora teşvik etmelerini istedi.  Genel Koordinatör Sadettin Hazıroğlu, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk’e Kulüplerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

 

 

 

 

Bu haber 1504 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9165
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:52.23.234.7)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku