Reklam
Reklam
Reklam
-
Gazi’de kaleci okulu açılıyor

Gazi’de kaleci okulu açılıyor


Eklenme Tarihi : 26-3-2016
Gazi’de kaleci okulu açılıyor

Gazi’de kaleci okulu açılıyor

Gaziosmanpaşa ilçesinin başarılı Antrenörlerinden Serkan Bülbül ve Naki Yıldız, ilçede bir kaleci okulu kurmaya hazırlanıyor. Hazırlıklarında son aşamaya gelinen kaleci okulu için talep toplanmaya başlandı. Lisanslı veya lisanssız tüm kaleciler iştirak edebilecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan TFF B Kaleci Antrenör Diplomalı Serkan Bülbül "Gaziosmanpaşa ilçesindeki 28 kulübün çoğunun kaleci antrenörü yok. Bunun dışında futbol okullarında başlarında kaleci Antrenörü olmayan kaleciler var. Buralardaki lisanslı-lisanssız kalecileri bir çatı altında toplayıp bu mevkiinin inceliklerini öğretmeyi hedefliyoruz. Okulumuzda sadece kaleci yetiştireceğiz" dedi. Albayrak Tesisleri’ndeki çalışmalara her yaştan kaleciler ve kaleci adayları katılabilecek. Özellikle Gaziosmanpaşa bölgesinde kaleci antrenörlü eğitim konusunda büyük noksan olduğunu, kendisinin bu konuda gençlere yardımcı olabileceğine inandığını dile getiren Bülbül "Milli Takım’ın kaleci antrenörü Alper Boğuşlu’dan eğitim aldım. Şu anda scout’luk da yapıyorum. Kaleci okulumuzda FIFA standartlarında eğitim vermeyi amaçlıyorum. Yetiştirdiğimiz kalecileri başta kendi kulübümüz Havataş ve Albayrakspor olmak üzere çevre kulüplere önereceğiz" diye konuştu.

Bu haber 1406 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2009
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.146.98.143)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku