Reklam
Reklam
Reklam
-
Basketbol’da kupalar sahiplerini buldu

Basketbol’da kupalar sahiplerini buldu


Eklenme Tarihi : 28-3-2016
Basketbol’da kupalar sahiplerini buldu

Basketbol’da kupalar sahiplerini buldu

Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim müdürlüğü tarafından 14 -25 Mart tarihleri arasında düzenlenen Liseler arası Basketbol Turnuvası Gülten Özaydın Çok Programlı Lisesi kapalı Spor salonunda tüm heyecanıyla sonuçlandı. Genç Erkeler 58 Takımdan 696 sporcu, Kızlarda ise 18 Takımdan 216 genç sporcu olmak üzer turnuvada toplam 76 takımdan 912 sporcu turnuva boyunca zevkli ve çekişmeli geçen müsabakalarla sona erdi. Genç Erklerde Özel Uğur Koleji, Gülten Özaydın Lisesini final maçında mağlup etmeyi başararak turnuvanın şampiyonu olurken Genç Kızlar ise Gülten Özaydın Lisesi finalde Kaderiye Moroğlu Lisesini mağlup ederek şampiyonluğa adını yazdıran takımlar oldu. Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim müdürlüğü tarafından düzenlenen Liseler arası Basketbol Turnuvasında dereceye girenlere İlçe Milli Eğitim şube Müdürü. Baki İnce, İsa Kanıcı ve

Gülten Özaydın Lisesi Müdürü Ertuğrul Özkaya madalyalarını verdi

Dereceye giren okullar

Genç Erkeler Basketbol turnuvasında Özel Uğur Koleji şampiyonluk ipini göğüslerken, turnuvanın ikincisi Gülten Özaydın Lisesi, üçüncülüğü ise Kadriye Moroğlu Lisesi elde etti.

Genç Kızlar da ise Gülten Özaydın Lisesi şampiyonluk kupasını kazanan takım oldu. Turnuvanın ikincisi Kadriye Moroğlu Lisesi, üçüncüsü ise Eşref Bitlis Lisesi oldu.

 

Bu haber 1566 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1220
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.226.251.205)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku