Reklam
Reklam
Reklam
-
Maçı kaybettik, gerçek bir dost kazandık

Maçı kaybettik, gerçek bir dost kazandık


Eklenme Tarihi : 1-4-2016
Maçı kaybettik, gerçek bir dost kazandık

Maçı kaybettik, gerçek bir dost kazandık

Geçtiğimiz hafta zorlu Hatay deplasmanında Kırıkhanspor’a konuk olan Silivrispor zorlu bir mücadelenin ardından yenilmesine karşın gittiği bölgede gerçek bir dost kazandı.

Maç için Hatay’a giden Silivrispor kafilesinin otele yerleşmesinin ardından ter idmanı için Hatay, Kırıkhan’a bağlı Kumlu Akpınar’da bulunan idman sahasına gitti. Yapılan ter idmanının ardından tüm kafile tur otobüsüne binerek tekrar konaklanacak olan otele gitmek için yola koyulduğu sırada otobüsün mazotu bitince imdada Köy Muhtarı Recep Demir yetişti. Tur otobüsünün mazotunun bitmesi ile birlikte takım oyuncuları ve eknik heyet ile birlikte Silivrispor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Karabina, Kumlu Akpınar Köy Muhtarı Recep Demir’den yardım talebinde bulundu. Muhtar Recep Demir’in talebiyle tüm kafile küçük otobüsle otele taşındı. Otele gelinmesinin ardından Silivrispor Teknik Direktörü Sertan Güriz, Silivrispor Futbol Şube Sorumlusu Erkan Karabina ile birlikte akşam yemeğinde bir araya gelindi. Silivrisporlu idareciler yaptığı karşılıksız yardımlarından dolayı Akpınar Köy Muhtarı Recep Demir’e teşekkür ettiler.

Havaalanina Kadar Eşlik Etti

Akşam saatlerinde yaşanan talihsizliğin ardından ertesi günü zorlu Kırıkhan maçına çıkan Silivrispor’u statta da yalnız bırakmayan Kumlu Akpınar Köy Muhtarı Recep Demir maçın ardından Silivrispor’u sergilediği centilmence futboldan dolayı tebrik etti. Müsabaka sonunda Silivrispor teknik patronu Sertan Güriz ve Futbol Şube Sorumlusu Erkan Karabina’ya başarılar dileyen Recep Demir daha sonra tüm kafileyle birlikte havaalanına kadar giderek her hangi bir olumsuzluğa karşı eşlik etti.

Güriz’den Teşekkür

Silivrispor teknik patronu Sertan Güriz yaptığı açıklamasında; “Saha içinde iyi bir mücadele sergileyemedik. Bu durumu zemine de bağlayabiliriz fakat aklımızdakileri sahaya yansıtamayınca sonuca ulaşmak mümkün olmuyor. Ter idmanının ardından bizleri bir dakika bile yalnız bırakmayan Kumlu, Akpınar Köy Muhtarına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Gerçek anlamda bir dosttur kendisi. Hem idman sonrasında hem de maç günü bizleri dostluğuyla yalnız bırakmayarak yok olmaya yüz tutan insanlığımızı hatırlattı bizlere tekrar tekrar teşekkür ederim” dedi.

 

Bu haber 1571 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10091
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku