Reklam
Reklam
Reklam
-
Futbol bitti, sırada siyaset var

Futbol bitti, sırada siyaset var


Eklenme Tarihi : 1-4-2016
Futbol bitti, sırada siyaset var

Futbol bitti, sırada siyaset var

Bir dönem Avcılar Belediyespor’da forma giyen ve yaptığı kurtarışlarıyla takımının adeta can simidi haline gelen eski kalecilerden Erdem Aslanoğlu, futbolu bir kenara bırakarak siyasette babasının izinde olduğunu gösterdi. Siyasete çok çabuk adapte olan Erdem Aslanoğlu, yakın zamanda Siyasetin üst kademelerinde olacağını yaptığı görüşmeler ve siyasi partisinin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile sık sık bir araya gelerek göstermiş oldu. Futbolu artık sadece düşüncelerinde sadece bir hobi olarak saklayan ve sahalardan Siyasi Partilerin arenasında kendine yer bulan Erdem Aslanoğlu’nun hırs istek ve azmi herkesi memnun ediyor. Yaklaşık iki yıl önce yaşamını yitiren Babası dön-nemin İstanbul Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu’un eserlerini yaşatmak için siyasetteki yerini aldığını söyleyen Erdem Aslanoğlu, kendisine bu alanda destek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na teşekkür ettiğini söyledi. Erdem Aslanoğlu’nu spor camiası yakından tanıdığından bu yaklaşım büyük bir sürpriz olarak nitelendirildi. Aslanoğlu, bundan böyle yeşil sahalarda değil, siyasi arenalarda yapacağı çalışmalarla partisine en iyi hizmeti sunmaya gayret edecek.

Babasının izinde ilerliyor
Mevlüt Aslanoğlu’nu Türkiye’de tanımayan yoktu. Malatya’da 2 dönem, İstanbul’da da 1 dönem Milletvekilliği yaptı. Aslanoğlu Türkiye’nin hem renkli, hem de saygın Milletvekillerinden biriydi. Yaklaşık 2 sene önce vefat eden Mevlüt Aslanoğlu’nun oğlu Erdem Aslanoğlu’da babasının izinden ilerliyor.
Bu dönem genç yaşta Malatya’da 2. sıradan milletvekili adayı gösterilen Erdem Aslanoğlu, Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte İstanbul eski belediye başkanı Ahmet İsvan’ı evinde ziyaret etti.
Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile sık sık görüşen ve çeşitli açılışlarda onun yanında bulunan Erdem Aslanoğlu, babasının izinde partisi CHP adına kampanyalar sürdürmeye devam ediyor. Bundan sonra ismini sıkça duyacağımız Aslanoğlu, yerel seçimlerde de partisinin İstanbul’da bazı ilçelerde değerlendireceği isimlerden biri olacağı tahmin ediliyor.

Bu haber 1675 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10648
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku