Reklam
Reklam
Reklam
-
Birlikteliğiniz beni gururlandırdı

Birlikteliğiniz beni gururlandırdı


Eklenme Tarihi : 2-4-2016
Birlikteliğiniz beni gururlandırdı

Birlikteliğiniz beni gururlandırdı

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk öncülüğünde Futbolcular ve kulüp yöneticileri Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz makamında ziyaret etti. Başkan Karadeniz, bu birlikteliğin kendini gururlandırdığını söyledi. U-15 Türkiye Şampiyonası’nda son 20 takım arasındaki yerlerini alan İkitellispor, Söğütlüçeşme Birlikspor, 1-4 Nisan Tarihleri arasında Almanya’da Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin katılacağı turnuvaya katılacak olan Halkalı Taştepespor, Türkiye Kadınlar 3. Liginde şampiyonluk yarışı veren Akdeniz Nurçelikspor Kulübü Başkanı Nurcan Çelik, Bezirganbahçespor Kulüp Başkanı Hayatti Yolcu, Yeşilova Esnafspor kulüp Başkanı Ahmet Ulaş ve başkan vekili Salih Yetik, Yeni Ufukspor Kulüp Başkanı Nusret Öksüz’ü Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk öncülüğünde Belediye Başkanı Temel Karadeniz’i makamında ziyaret ettiler.

Küçükçekmece’yi en iyi şekilde temsil ediyorlar

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, kendisine yapılan bu ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ifade etti. Takımların başarılırıyla gururlandıklarını söyleyen Karadeniz, konuşmasında şu sözlerine yer verdi, “Öncelikle bizlerin gururu olan genç sporcu kardeşlerimizi tek tek tebrik ediyorum. Özverili çalışmaları ile sporcu Antrenörlerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Gençlerin başarıları bizleri canı gönülden sevindirmiştir. Genç sporcularımızı canı gönülden kutlayarak başarıların devamı diliyorum. Bizler her zaman spor camialarının yanında olduk ve destek verdik. Bu günden sonra da desteklerimiz sizinledir. Türkiye şampiyonası Müsabakaların da İlçemizin gururu olarak İlimizi temsil etmek çok güzel bir duygudur. Bu güne kadar İlçemizi gururla temsil ettiğiniz gibi İlimizi de temsil edeceğinize güvenim tamdır. Sizlere finallerin ikinci ayağında da başarılar diliyorum” dedi.

Spor yapma imkanı sınırsızdır

Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Küçükçekmece’de spor yapma imkanın en üst seviyelerde olduğunu, bunun daha yukarılara çekilmesi için gerekli çalışmaların yapıldığına dikkat çekti. Sportif faaliyetlerin başarısının tesisleşmeden geçtiğini söyleyen Baykan Karadeniz, “Küçükçekmece güçlü spor altyapısına sahip bir ilçedir. Buna her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İlçelerimizde yüzme havuzları, kapalı spor salonları, çim sahaları gibi önemli tesislerimiz var. Geleceğin yıldızları projesi ile de öğrencilerimizi spor tesislerine taşımayı ve bu tesisleri daha etkin kullanmalarını hedefliyoruz. Tenis, atletimiz, jimnastik gibi salon salonlarında kulüplerimiz biraz daha branşlarını geliştirirse hem daha başarılı oluruz, hem de bu sporları daha geniş bir alana yaymış oluruz. Küçükçekmece bir spor ilçesidir.

Spor kültürünün bütün ruhuyla yaşandığı ve yaşatıldığı bir ilçe’dir. Bunu yaşatan bütün kulüplerimize ve sporcularımıza Küçükçekmece de birlikteliği sağladıkları için onları ayrıca kutlamak istiyorum. Burada bu güzel Küçükçekmece birlikteliğini görmek beni çok gururlandırdı. Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim’ çağrısına uyan en iyi kulüplerin ilçemizde olmasını temenni ediyorum ve öncülüğün buradan başlamasını çok arzu ediyorum. Centilmenlik ruhunuzu sahaya yansıtın ve rakiplerinizden saygınızı asla esirgemeyin. O zaman her daim kazanan sizler, camianız ve ilçemiz Küçükçekmece olacaktır. Sporcularımızın daha iyi yetişmesi, kötü alışkanlıklarının olmaması için gecesini gündüzüne katan antrenörlerimize bütün katılımcılarla, spora gönül vermiş bu ilçemizle iftihar ediyoruz. Bizim yaptığımız sizlerin ön görülerinizi sporcularımızla buluşturmaktır. Sporcularımızın anne ve babalarına da şükranlarımı sunuyorum. Sizlerle gurur duyuyor ve teşekkür ediyorum dedi.

Miniklerin Kupası Karadeniz’e

İkitellispor ve Söğütlüçeşme Birlikspor kulüpleri kulüplerine vermiş olduğu katkı ve desteklerden dolayı Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e plaket ve isimi yazan forma hediye ettiler. Halkalı Taştepespor da geçtiğimiz hafta Zeytinburnu Belediyesinin düzenlemiş olduğu Çanakkale Zafer futbol turnuvasındaki şampiyonluk kupasını başkan Karadeniz’e hediye ettiler. Belediye Başkanı Temel Karadeniz bu güzel jestlerinden dolayı minik futbolculara ve kulüp başkanlarına teşekkür etti.

 

 

 

Bu haber 1021 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10707
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku