Reklam
Reklam
Reklam
-
İkinci Amatör Lig Toplu Sonuçları

İkinci Amatör Lig Toplu Sonuçları


Eklenme Tarihi : 5-4-2016
İkinci Amatör Lig Toplu Sonuçları

İkinci Amatör Lig Toplu Sonuçları

Esenyurt Örnek İY - Yeşilbayır 0-2

Yalıköyspor - Gazitepespor 1-3
Büyük Çavuşlu - Çakılköyspor 0-7
Haraçcıspor - Taşoluk 0-0
Esenkent Gençlik - Kabakça 5-0
Karaağaç - Esenyurt Acar 5-2
Kumburgaz - Çantaköy 0-3
Akalanspor - Karacaköyspor 1-0
Terkosspor - Akörenköyspor 1-4
Avcılar Yeşilkent - Öz Örencik 0-1
Küçükpazar - Altınok (Tatil)

Beştelsiz - Rumeli Kavağı 0-4
Ulusspor - Yenigayret 5-2
Yenidoğan Güneş – Yeşildirek 3-1
Siyavuşpaşa - Emirefendi 0-3

R.İdman Yurdu - Büyükdere 3-0 

S. Sultançiftliği - Eroğluspor 1-1
İst.Ünyespor - Çayırbaşı Özkan 3-3
Özşişlispor - Gürselspor 3-0
Beylikdüzü 2011 – E.Turgutreis 3-0 
Şirintepe - İstanbul Artvin 4-1
Şenlik Gençlerbirliği – İst.Sivas 3-4
Hürriyet Eğitim - Halkalı Taştepe 2-0
Alemdarspor - Bahçelievlerspor 0-0
İst.Balkanspor – İst.Kayaşehir 2-2
Etilerspor - İzzetpaşa 2-1
İstanbul Trabzon - Sakarya İMÇ 3-2
Halkalı Çamlıkaltı - Güzelhisar 2-0
Y.Ufukspor – H.Rıfatpaşaspor (Tatil)
Sarıgöl Birlik – Ç.Zeytin Zümrüt 2-3
Ferahevler - 1453 Fatih Gençlik 1-2
Zeytinburnu Yeşiltepe - Ambarlı 4-3
Firüzköyspor - Pınarspor 1-10
Beyoğluspor – B.Evler İ.Yurdu 2-2
C.Köprübaşı - Güngören Doğuş 6-1

Neslişahspor - Yeşilılgazspor 3-1
Öz Yarımburgaz - Güzeltepespor 5-1
Altınaslarspor - Gültepespor 1-2
B.Şehir İkitelli - Göktürk Saray 7-1
Esentepe Şahin – İst. Barışspor 3-1
Sadabad - Beylikdüzü Gelişim 2-7
Harmantepe – G.Tepe Özgençlik 2-3
Emniyettepe - Molla Aşkı 2-5
Özgenspor - Eyüp Çırçır İmar 1-2
Emlakbank - Kosova Güçspor 0-3
Es.Kentyıldız - Piyalepaşaspor 3-10
Gedikpaşaspor - Çelikspor 3-0
Kilyosspor - Gümüşderespor 3-1
Ayazağa Esen - Sümerspor 3-0
Filizspor - Bayrampaşa Doğan 0-3
İst.Gençlergücü – Mec.Köy Tayfun 1-2
Etiler Kartalspor - Haydarspor 1-4
Langaspor - Haznedar Çetinkaya 4-2
Rumeli Hisarı – Y,Tabya M.Sinan 2-1
Halkalıspor - Ateştuğlaspor 1-2
Esenayspor - Abide-i Hürriyet 0-2
Sarıyer FSM S.Kulübü - Gelişimspor 5-2
Arnavutköyspor – Zekeriyaköyspor  0-1
Büyük Ümitlerspor – Şehreminispor 4-3
Ç.Marmara 1907 - GOP Bağlarbaşı 0-3
Ataşehir Yoncaspor - Girne Gençlik 5-2
KBS Kurtköy - Maltepe Belediye 2-3
Rivaspor - Beykoz Göllü Köyü 1-1
İstanbul Sahilspor - Kirazlıtepe 2-1
Erenköy Acarspor - Artukbey İÖ 0-4
İstanbul Ataşehir - Ataşehirgücü 2-3
Ataşehir Doğuşspor - Hilalspor 0-0
Üsküdar Çınarspor - Ortadağspor 1-4
Yenidünyaspor - Kemahspor 0-9

Bu haber 1389 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7341
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.146.98.143)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku