Reklam
Reklam
Reklam
-
Mehmet Çelik’e anlamlı görev

Mehmet Çelik’e anlamlı görev


Eklenme Tarihi : 5-4-2016
Mehmet Çelik’e anlamlı görev

Mehmet Çelik’e anlamlı görev

İstanbul Süper Lig Amatör Ligin Küçükçekmece temsilcilerinden Yeşilova Esnafspor yönetimi, 2016-2017 Futbol sezonu öncesi spor camiasının yakından tanıdığı deneyimli Teknik Direktör Mehmet Çelik’i takımın başına Genel Koordinatör olarak göreve getirdi.

Yeşilova Esnafspor Kulüp Balkanı Ahmet Ulaş ve Başkan Vekili Salih Yetik ile bir araya gelen Mehmet Çelik, yapılan görüşmenin ardından önümüzdeki sezonunda Genel Koordinatörlük görevini kabul ederek anlaşmaya vardı.

Çelik, bu görev beni onurlandırdı

Geçtiğiz yıllarda çeşitli kulüpleri çalıştıran ve uzun süredir Tek Rumeli Tv Spor Müdürlüğü, Mehmet Çelikle Spor Penceresi Program yapımcısı ve sunuculuk yapan tecrübeli ve deneyimli hoca Mehmet Çelik, yaptığı açıklamasında şu sözlerine yer verdi, “Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor kulübü benim hiç de yabancı olmadığım bir kulüp. Ahmet Ulaş ve Salih Yetik başkanlar ile zaten dostluğumuz ve arkadaşlığımız uzun yıllardan beri vardı. Bana Yönetim ve değerli başkanlar bana iki üç yıldan beri bu çalışmayla ilgili teklif yapıyorlardı. Bende kendilerine teşekkür ederek bir gün kısmetse olur diyordum ve bugünde bu güzellik bana nasip oldu. Yeni sezon Yeşilova Esnafspor’a yeni bir umut olacağını düşünüyorum. 2016-2017 futbol sezonunda hedeflerinin tüm kategorilerde başarılı olmak olduğunu ve beni bu göreve layık gören Ahmet Ulaş ve Salih Yetik başkanlarıma teşekkür ederim” dedi

Çelik ile başarıyı yakalayacağız

Yeşilova Esnaf spor Kulüp Balkanı Ahmet Ulaş, Mehmet Çelik ile başarıyı yakalayacaklarına inandıklarını söyledi. Başkan Ulaş, konu ile ilgili şunları söyledi, “Mehmet Çelik hocamız bizim dostumuz ve arkadaşımız. Kendisiyle sürekli görüşüyor ve fikir alış verişinde bulunuyorduk. İki üç kez kendisine hocalık ve koordinatörlük teklifi yaptık. Yoğun olduğunu söyleyerek bir türlü teklife sağlıklı bir cevap vermemişti. Tekliflerimizin ardı arkası kesilmedi ve kısmette yeni sezon varmış ve onu da gerçekleştirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Mehmet Çelik hocamızın deneyim ve tecrübeleri kulübümüze çok şeyler kazandıracağına inanıyor ve güveniyoruz. Yeşilova Esnafspor camiamıza ve Mehmet Çelik hocamıza hayırlı olsun” dedi.

Yitik; Yerinde bir karar

Yeşilova Esnaf spor Kulüp Balkan Vekili Salih Yetik, alınan kararın yerinde olduğunu söyledi. Yetik’te konuşmasında şu sözlerine yer verdi, “Mehmet Çelik hocamız, kendini ispatlamış şu anda birçok spor kulübünde onun yetiştirmiş oyuncular ve hocalar takım çalıştırmakta. Bizde kulüp olarak böyle deneyim ve tecrübe donanıma sahip olan bir spor adamının bilgi ve donanımlarından yaralanmak için uzun süredir diyaloglarda olduğumuz Mehmet Çelik hocamızla görüşerek önümüzdeki futbol sezonunda Genel Koordinatör olarak takımızın başına getirdik kendisine ve camiamıza hayırlı olsun” dedi.

 

Bu haber 1204 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3434
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku