Reklam
Reklam
Reklam
-
SİLİVRİSPOR BASIN AÇIKLAMASI

SİLİVRİSPOR BASIN AÇIKLAMASI


Eklenme Tarihi : 8-4-2016
   SİLİVRİSPOR BASIN AÇIKLAMASI

SİLİVRİSPOR BASIN AÇIKLAMASI

Silivrispor Yönetim Kurulu, Erzurum’da yaşadıkları sıkıntıları paylaşmak adına bir basın açıklaması yaptı. Erzurum’da yaşanan olumsuzlukları basın kanalıyla kamuoyuna duyuran Silivrispor yönetimi, açıklamasında şu sözlerine yer verdi.

“ 06 Nisan 2016 Çarşamba Günü Erzurum Deplasmanında Yaşadığımız Üzücü Olaylar Sonrası Açıklama Yapma Zorunluluğu Hissettik. Erzurum’da Oynadığımız Önemli Doksan Dakika Da, Öncelikle Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanına, Erzurum Halkına Ve Maç Boyu Centilmence Tezaruhatları İle Hiç Susmayan Erzurumspor Taraftarına Teşekkür Etmek İstiyoruz. Fakat Aynı Düşüncelerimiz Kulüp Başkanı, Yedek Kulübesi İçin Geçerli Değil. Silivri’de Oynadığımız İlk Maça Dönersek, Her Kulüp Temsilcilerine Yaptığımız Ev Sahipliğini Erzurumspor Kafilesine De En İyi Şekilde Yaptığımıza İnanıyoruz. Ve O Gün Erzurumspor’un Özel Misafiri İşadamı Ali Ağaoğlu’nu Da Kısa Bir Süre Olsa Da Ağırladık. Evsahipliğimizden Etkilenen Sayın Ağaoğlu “Silivrispor’un , İkinci Yarı Erzurum’da Oynayacağı Maçın Ulaşım Ve Konaklamasının Kendisi Tarafından Karşılanacağını Dile Getirerek Evsahipliğimizin Ne Denli Örnek Ve Güzel Olduğunu Gözler Önüne Sermişti. Ve Erzurum Maçı Kafilemizin Giderleri Ali Ağaoğlu’nun Talimatı İle Karşılandı. Ayrıca Maçtan Bir Gün Önce Silivri’de İkamet Eden Bir İşadamının Silivrispor Kafilesini Erzurum’da Çiftliğinde Ağırlaması Ne Kadar Güzelse, Erzurum Kulüp Başkanı Ve Yönetim Kurulu’nun Orada Bulunması Da O Kadar Çirkin Bir Davranış. Bunu Da Kamuoyuna Sunmak İstedik Çünkü Çok Farklı Bir Şekilde Yansıtmak Ve Olayları Çok Farklı Boyutlara Çekmek İsteyenler Mevcut. Bu İşin Diğer Yanı. Bir Diğer Yanı İse Erzurum Camiasını Güç Durumda Bırakan Ve Bizleri Derinden Üzen, Hal Ve Hareketler. Maçın Başlama Düdüğünden – Bitiş Düdüğüne Kadar Futbolcularımız, Yedek Kulübemiz, Erzurum Yedek Kulübesinin Ve Sahada Yer Alan Futbolcularının Hakaretlerine Ve Küfürlerine Maruz Kaldılar. Ve Devre Arası İşi Daha İleri Götürüp Organize Olduğu Her Hallerinden Belli, Koridorlarda Aydınlatmanın Kapatılması Ve Kapıların Kilitlenmesi  Oluşan Karanlık Ortamda Teknik Kadromuza Ve Futbolcularımıza Üzülerek Ve Üzülerek Söylüyoruz Ki Erzurum Kulüp Başkanı Başta Olmak Üzere Bir Kaç Kendini Bilmezin  Yumruklarla Saldırmaları Yine Aynı Anda Protokolden Gerginliği Sezinleyen  Kulüp Başkanımız İhsan Atun’u Koridorlara Almayarak, Girişin Dışarıdan Olduğunu Söyleyerek Yine Organize Bir Şekilde Kendini Bilmez Bir Kaç Kişi İle Karşı Karşıya Getirilmesi.  Kulüp Başkanımız İhsan Atun’a Protokol Dan Sigara Paketleri Ve Çakmaklar Atılarak “Niye Bu Kadar Sıkıyorsunuz, Ligte Kaldınız Bırakın Bu Kadar Sıkmayın, Silivri’de De Aynısını Yaptınız. Bu Maçı Öyle Ya Da Böyle Alacağız. Oranız Buranız  Oynamasın, Bu Maçı Vereceksiniz” Diyerek Hakaretvari Sindirmeci Bir Anlayış Ve Tehditvari Tavırlarla Resmen Üç Puanımız Gasp Edildi. Temsilci – Gözlemci Raporlarını Bilmiyoruz. Lakin Vicdan Sahibi Her İnsan Özellikle Saha İçi Ve Saha Kenarında Görevli Herkes Koridorlarda Yaşananları Görmüştür. Türkiye Futbol Federasyonu’na Suç Duyurusunda Bulunuyoruz. 

KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR.

SİLİVRİSPOR YÖNETİM KURULU

Bu haber 1728 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4049
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku