Reklam
Reklam
Reklam
-
Minik Basketbolcular, terledi

Minik Basketbolcular, terledi


Eklenme Tarihi : 11-4-2016
Minik Basketbolcular, terledi

Minik Basketbolcular, terledi

Milli basketbolcular hafta sonu Armoni Park’ta minik basketbolcu adayları ve vatandaşlarla bir araya geldi. Basketbolcular ile gerçekleşen panelde Miniklerin sordukları sorular programa renk kattı. Küçükçekmece Belediyesi 23 Nisan Çocuk Şenliği kapsamına Halkalı Meydanı etkinlik alanında gerçekleşecek Kardeş Pası Minikler (3x3) Streetball Turnuvası öncesi basın lansmanı Armoni Park AVM’ de gerçekleşti. Milli Basketbolcular Tufan Ersöz, Tutku Açık ve Ufuk Yanarında katıldığı etkinlikte Milliyet Gazetesi Spor Editörü Ümit Avcı moderatörlüğünde yaklaşık bir saat süren birde panel yapıldı. Armoni park etkinlik alanında gerçekleşen lansman ve panele yoğun ilgi gösteren minikler ve vatandaşlar sorularıyla basketbolcuları terlettiler 

Sosyal sorumluluklarda her zaman varız.

Küçükçekmece Belediyesinin 23 Nisanda gerçekleşecek etkinliğinin örnek bir sosyal sorumluluk projesi olduğuna dikkat çeken Basketçiler şunları söylediler; "Sosyal sorumluluk projelerini önemseyen bir karakterimiz var. Bugün burada 23 Nisan’da gerçekleşecek etkinliği sizlere duyurduk. Bu minikler basketbol turnuvası finalinde atılan her basket 1000 TL değerinde olacak ve yetim çocuklara Küçükçekmeceli miniklerin bir hediyesi olarak gidecek. Bu anlam’da hem Küçükçekmece Belediyesine hem de etkinliğe destekleyici olan herkese teşekkür ederiz. Ayrıca AVM yönetimine de bugün sizlerle bizleri buluşturduğu için çok teşekkür ederiz.

Büyük ödül Milli Takım Forması oldu.

Armoni Park’ın meydanında gerçekleşen etkinliğe çok sayıda vatandaş katılım gösterirken, minikler soruları ile basketbolcuları terletti. Soru soran herkes çekilişe katılarak milli takım forması ve imzalı basket topları için mücadele etti. Program sonunda milli basketbolcular, imzalı iki basketbol topunu ve milli takım formasını kazananlara verdi. Milli takım forması Muhammet Yasin Aktaş’ın oldu.

 

 

Bu haber 1514 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4084
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.169.76)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku