Reklam
Reklam
Reklam
-
Gökçe; Bu başarı tüm Çatalca’nın

Gökçe; Bu başarı tüm Çatalca’nın


Eklenme Tarihi : 23-4-2016
Gökçe; Bu başarı tüm Çatalca’nın

Gökçe; Bu başarı tüm Çatalca’nın

Çok değerli Çatalcaspor taraftarları ve Çatalca sevdalıları. Bu sene Çatalcaspor’umuzu yalnız bırakmayanlardan Allah razı olsun. Bu sene öncelikli hedefimiz olan ligde kalmayı başarmak için çaba harcadık ve bunu da başarmanın mutluluğunu yaşamakta olduğumuzu ifade etmek isterim. Özellikle büyük fedakarlık yapan yönetim kurulu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Teknik Direktör Kadir Akbulut ve tüm Çatalcaspor için cani gönülden ter akıtan futbolcu kardeşlerimize, bununla birlikte özellikle camiamızdan desteklerini esirgemeyen sayın Belediye Başkanımız Cem Kara ile birlikte ekip olarak bizleri yalnız bırakmayan Belediyemizin değerli bireylerine de teşekkür etmek istiyorum. Her zamanki gibi baştan sonuna kadar bize her imkanı sağlayan moral veren emeği geçen tüm spor severlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu takım düşer diye tellallık yapanları da Allah’a havale ediyorum. Şimdi üzülecekler ama burada çok şükür biz helalinden veriyoruz ve bu işi severek yaptığımız için de Allah bizlere yardım etti. Allah’ıma çok şükürler olsun ki bize dualarını eksik etmeyen tüm hatta camiamızın başarısında pay sahibi olmaya gayret gösteren Çatalca sevdalılarından. Biz onlardan razıyız, Allah’ta o güzel duygular besleyen ve bizlerle birlikte olanlardan razı olsun” dedi.

Hasan Gökçe ve ekibine övgüler yağıyor

Sosyal paylaşım sitesinden yaptığı teşekkür mesajına istinaden Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe’ye Çatalcalılardan büyük övgü geldi. Başkan Hasan Gökçe ve ekibine karşılık veren Mesut Üner, Yusuf yavuz, Cem Aktay ve Rıdvan Durmaz, ayrı ayrı Çatalcaspor ile ilgili şu sözlerine yer verdiler.

Mesut Üner: “ Öncelikle Çatalcaspor Kulüp Başkanımız Hasan Gökçe ve ekibini Tebrik etmek istiyorum. Başkanım, kısıtlı imkanlarla bu profesyonel duyguları Çatalca halkına yaşattığınız için başta seni, futbol takımını, idari kadroyu, yönetimi, emeği geçenleri ve maçlarımızda tribünleri dolduran Çatalcaspor taraftarlarına ve Çatalca halkına ilgi ve alakalarından dolayı tebrik etmek istiyorum. Birlik ve beraberliğin karşılığı olan Profesyonel ruhu bizlere inşallah yaşatmaya uzun yıllar devam edersiniz, yolunuz açık olsun” dedi.

Yusuf Yavuz: “Başkan tebrik ederim daha büyük başarılara ulaşmanızı temenni ederim. Ayrıca sizinle beraber uğraş veren yönetim kurulunuzu futbolcularınızı ve kulüp çalışanlarınızı bu yolda özverili çalışmalarından dolayı tebrik ederim. Çatalcaspor bu ligde barınamaz ve düşer diyenlerin de bir anlamda çenelerini kapadığınız için ayrıca sizleri kutlamak istiyorum. Bu camia bireyleri değil, tüm Çatalca halkını temsil etmektedir. Bu temsili çalışmalar yapılırken Çatalca halkı olarak bizler yönetimin ve bu takıma destek olmaya gayret gösterenlerin yanlarında olmalıyız. İnşallah bu güzellikleri hep birlikte yaşar, Çatalcaspor’un uzun yıllar Profesyonel liglerde mücadele etmesini sağlarız” dedi.

Cem Aktay: “Senin ve yönetim kurulu arkadaşların yani ekibinin olduğun her yerde başarı olur. Rabbim daha büyük başarılar nasip etsin. Bir Çatalca’lı olarak bizden daha çok özveri gösterdiğine ve çalışmalar yaptığına şahidim. Allah ta şahittir. Kim halk için bir çivi çakarsa, bir hizmet yaparsa hakka hizmet etmiş olur. Bu uğurda mücadele eden tüm dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve camiaların yaşaması için gerekli destekleri veren herkesten Allah razı olsun. Çatalcaspor’un Profesyonel ligde olması kadar güzel bir duygu yok. Türkiye’nin her yerine gidip ilçemizi tanıtıyorlar. Bundan güzel reklam ve tanıtım olamaz. Bu tanıtımda emeği geçenleri de kutluyorum. Bizlerde gerekli desteği bu camiaya Çatalca halkı olarak vermeliyiz ve verdiğimiz destekle birlikte takımın aldığı başarılarla da gurur duymalıyız”

Rıdvan Durmaz: “Sayın Başkanım ve değerli yönetim kurulu üyeleri, bütün imkansızlıklara rağmen ciddi gayretlerinizden dolayı kulüp adına sizi yönetim kurulunuzu, beyefendiliği ve Türk Futbolunun tarihine geçen saygı değer Teknik Direktör Kadir Akbulut ve ekibini, malzemecisinden kulüp çalışanlarına ve Cennet Çatalca’mızın 12 numarası olan çok değerli taraftarına. Gece gündüz demeden maddi ve manevi desteğini veren her şeyiyle kulübüne sahip çıkan Başkanını gönülden kutluyorum tebrik ediyorum. Rabbim nice başarılara sizleri ulaştırır. Çatalcaspor’umuzun ne kadar büyük bir değer olduğunu herkesin çok iyi algılamasını istiyorum. Spor demek İlçenin tanıtımında en büyük iletişim aracıdır. Bu iletişim aracının daha sağlıklı bir şekilde işlemesi için Çatalca’lıların bu camianın yanında toplanmalarını bekliyorum. Spor’un birleştirici yanlarını dikkate alıp güzellikleri hep birlikte yaşamalıyız” dedi.

 

Bu haber 957 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1689
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku