Reklam
Reklam
Reklam
-
Babuşçu’dan Silivri’ilere müjde

Babuşçu’dan Silivri’ilere müjde


Eklenme Tarihi : 25-4-2016
Babuşçu’dan Silivri’ilere müjde

Babuşçu’dan Silivri’ilere müjde

İlçeye atanmasının ardından birbiri ardına projeler hazırlayan Silivri İlçe Gençlik Geliştirme Spor Müdürü Emrah Yüksel Babuşçu’dan Silivri gençliği için mükemmel yatırımlar müjdelendi.

Silivri, Gümüşyaka Mahallesi’nde yıllardır atıl ve kullanılmaz bir konumda futbol sahasının yenilenmesi ile birlikte tadilatı, Silivri Alibey Spor Salonu’nun hemen arkasına yapılması karara bağlanan tenis kortları için kollar sıvanıyor. Silivri Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Emrah Yüksel Babuşçu önceki gün İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Behçet Elbistanlıoğlu’nu Silivri’de ağırladı. Her iki müdür ve yardımcıları ilk olarak yıllardır atıl durumda olan Gümüşyaka Futbol Sahası’nı ziyaret ettiler. İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü Tesisler Şube Müdürü Behçet Elbistanlıoğlu ile birlikte yapılan ziyarette bu tesisin ivedilikle ilçe gençliğine kazandırılması için gerekli talimatlar verildi. İl ve ilçe müdürleri Gümüşyaka ziyaretlerinin ardından Silivri Alibey Spor Salonu’nu da ziyaret ederek burada yapılacak olan projeler hakkında incelemelerde bulundular.

Bu haber 1703 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5699
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku