Reklam
Reklam
Reklam
-
Gencoğlu, Beş yılda iyi işler yaptık

Gencoğlu, Beş yılda iyi işler yaptık


Eklenme Tarihi : 29-4-2016
Gencoğlu, Beş yılda iyi işler yaptık

Gencoğlu, Beş yılda iyi işler yaptık

Silivrispor Kulübü İkinci Başkanı Süleyman Gencoğlu yaptığı yazılı basın açıklamasıyla “Görev yaptığım süre içerisinde çalıştığım tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma, teknik ekip ve hocalara, sporcu kardeşlerime, kulübün emekçilerine, taraftarımıza, basın mensuplarına ve destekçilerimize teşekkür ederim” dedi.

 Yaklaşan kongre öncesinde ve biten bir sezonun ardından bir açıklamada bulunan Silivrispor Kulübü İkinci Başkanı Süleyman Gencoğlu bir sezonun değerlendirmesini ve özeleştirisini yaptı. Gencoğlu yaptığı basın açıklamasında; “2012 yılından beri Silivrispor yönetim kurulu üyeliği yapıyorum. Bir yıl Sayın Mustafa Saral ile voleybol şube sorumlusu görevinde, 3 yıldır da Sayın İhsan Atun yönetiminde başkan yardımcılığı görevinde bulunuyorum. Dört yıllık bu süre içerisinde öncelikli hedefim yönetim kurulu arkadaşlarımla güzel projelere imza atmak, kulübün kurumsal yönetilebilmesinin altyapısını oluşturmak, yeni şubelerin açılması ve en önemlisi Silivrispor’a tesis kazandırılmasıydı.

Borçlarimiz Hedefimizden Saptırdı

Kendi şahsıma bunları da başardığımı düşünüyorum. Ama maalesef bazı düşünceleri, bazı bakış açılarını değiştirmek zor oluyor. Öncelikle taraftarın futbolda sahada maç kazandırmaya endeksli başarı isteği, bizleri de vergi borcu, üvey şubeler, başarısız altyapılar ve sıfır tesis olarak bizlere geri dönüyor. Yok, ben bunun tersini düşünüyorum, dediğiniz anda da kendinizi başka eleştiren ve tenkit eden dostlar ediniyorsunuz.

Temeli Sağlam Atmaya Çalıştık

Şu unutulmamalıdır ki dünyada en sağlam temellere oturtulmamış hiçbir işin geleceği de yoktur. Silivrispor sevdalıları bu temellerin oturtulmasında yeni seçilecek olan yönetime destek olmalıdırlar.

Selim Hoca İle Uyuşmazlık Yaşadık

Bu yıl futbol şubemiz sezona Selim hoca ve onun kurduğu takım ile yola çıkmıştır. O günlerde neredeyse bir kişinin bile karşı çıkmadığı hocamızla maalesef ciddi bir uyuşmazlık olmuş kısa bir süre sonra yollarımız ayrılmıştır. Devre arasında teknik kadronun belirlediği oyuncuların transferleriyle düzlüğe çıkılmıştır.

En Yakınımız İle Kırgınlık Yaşadık

Bu süre zarfında bizlerin tek düşüncesi takımın ligde kalmasıydı. Bunu başarmaya çalışırken özellikle kamuoyun da kulüple ilgili birçok olumsuz söylemlerde ayyuka çıktı. Zaman zaman tüm yöneticilerde bu sarmalın içinde didişip durduk. Gerçekler, dedikodular, iddialar hepsi birbirine karıştı. En yakın olduğumuz kişiler ile kırgınlıklar yaşadık.

Ciddi Bir Kaosun İçindeydik

Yönetim kurulu üyelerinin, ya da farklı kişilerin dost sohbetlerinde yaptıkları konuşmalar sıcağı sıcağına çoğu zaman üzerine ilaveler ve farklı anlamlar katılarak muhataplarına aktarılarak kulübü ciddi bir kaosun içene sürükledi. Tabii burada en büyük kabahat bizlerindi. Her yöneticinin kendi mazeretlerinden dolayı bu süreç sağlıklı yönetilemedi. Ama amaç itibarıyla her yönetici de kendi hesabını kendisi verecektir.

Emeği Geçen Herkese Teşekkür

1957 yılından beri her sezona yeni umutlarla giren Silivrispor haziran ayında yapacağı kongre sonrası hatalarından ders alarak yeni yöneticileri ile sağlam adımlarla istenilen başarıya ulaşacaktır. Silivrispor’a gönül verenlerin ortak akıl ve ortak hedeflerde birleşmesiyle oluşturulacak projelere her daim destek olacağımın bilinmesini isterim. Görev yaptığım süre içerisinde çalıştığım tüm yönetim kurulu arkadaşlarıma, teknik ekip ve hocalara, sporcu kardeşlerime, kulübün emekçilerine, taraftarımıza, basın mensuplarına ve destekçilerimize teşekkür ederim.

Bu haber 1000 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3003
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku