Reklam
Reklam
Reklam
-
Arnavutköy Kulüpleri, “Dönmez” dedi

Arnavutköy Kulüpleri, “Dönmez” dedi


Eklenme Tarihi : 4-5-2016
Arnavutköy Kulüpleri, “Dönmez” dedi

Arnavutköy Kulüpleri, “Dönmez” dedi

Arnavutköy Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği genel kurulu geçtiğimiz günlerde Arnavutköy’de yapıldı. Yaklaşık üç yıldan beri Birlik Baykanlığını yürüten Kurucu Başkan Ercan Üner, yapılan genel Kurulda Başkanlığı, Ömerlispor Kulüp Başkanı Vedat Dönmez’e devretti. Katılımın yüksek olduğu genel kurula tek liste ile giren Başkan Vedat Dönmez, tüm üyelerin oylarını alarak Arnavutköy Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanlığına getirildi. 10 Kulüp ile liglerde boy gösteren Arnavutköy, yeni oluşumla İlçede faaliyetlerini genişletme adına büyük bir başarı elde etmiş oldu. Genel kurul sonrası gazetemize bir açıklama yapan Arnavutköy Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneğinin çiçeği burnunda yeni Başkanı Vedat Dönmez, eski başkan Ercan Üner’e kendisini bu göreve layık gördüğü için teşekkür ettiğini söyledi. Üyelere de ayrıca teşekkür eden Başkan Dönmez, birlik ve beraberliğin Arnavutköy’de yeni bir boyut kazanacağını bunda da üyelerle birlikte yeni oluşan yönetim kurulunun katkılarının olacağına vurgu yaptı. Arnavutköy’ün sporda çığır açacağını, sporu çok seven bir ilçede bu görevi en iyi şekilde yaparak İlçe halkını sporun içerisine çekeceklerini söyleyen Dönmez, yeni oluşum ile birlikte kolları sıvadıklarını söyledi.

Tanışma yemeğinde bir araya gelecekler

Arnavutköy Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Vedat Dönmez, yakın zamanda 10 Kulübün Başkanları ve Yöneticileri ile yemekli toplantıda bir araya geleceklerini söyledi. Yemekte önce tanışma ardından da Arnavutköy’de neler yapılabilir onu masaya yatıracaklarını söyleyen Başkan Vedat Dönmez, “Öncelikle bu görevi bana layık gören ve Kulüpler Birliğini ben ve yönetimime devreden Kurucu eski Başkan Ercan Üner’e teşekkür etmek istiyorum. Burada birlik ve beraberliği en iyi şekilde el ele kol kola tek yürek olup götürmek için bizleri bu göreve layık gördükleri için bir teşekkürde kulüplerimizin üyelerine etmek istiyorum. Yapacağımız ilk toplantıda üyelerimiz ve kulüp başkanlarıyla fikir alışverişinde bulunacağız. Arnavutköy’de sporun sorunlarını eksikleriyle yapılması gerekenleri masaya yatırarak çözüm bulmak için bir arada olacağız. Arnavutköy’de spora nasıl kalkındırır, bu ilçede sporu daha yaygın hale nasıl getirebilirizi konuşup çözüm yolları arayacağız. Bu oluşumda İlçemizin Mülkü amirleriyle bir araya gelerek onlara ziyaretlerde bulunup Spora destek olmaları için çağrıda bulunacağız. Daha yeni bir oluşum içerisinde olduğumuz için bazı sıkıntıları yöne yönetim ve kulüplerimizde aymak için yoğun çalışmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Yakın zamanda sorunları bir bir halledip Arnavutköy’ü Spor’da en sözü geçer ilçeler arasında tutmaya gayret edeceğiz” dedi. 

Bu haber 1000 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3836
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.171.183.163)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku