Reklam
Reklam
Reklam
-
Ortaköyspor, Düğünlerden kazanacak

Ortaköyspor, Düğünlerden kazanacak


Eklenme Tarihi : 5-5-2016
Ortaköyspor, Düğünlerden kazanacak

Ortaköyspor, Düğünlerden kazanacak

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar tarafından tamamlanan ve elde edilecek tüm gelirin Ortaköyspor’a bağışlanacağı düğün salonu kulübün hizmetine sunuldu.

Silivri’de faaliyet gösteren kulüplerin maddi anlamda giderlerini karşılayabilmesi adına tüm mahallelerde hayata geçirilen düğün salonu ve dükkânlara bir yenisi Silivri Ortaköy Mahallesi’nde tamamlanarak kulübe teslim edildi. Bizzat Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın talimatıyla hayata geçirilen projeler kapsamında tamamlanarak kulübe verilen Silivri Belediyesi Ortaköyspor Düğün Salonu ilk davetini gerçekleştirdi. Silivri Belediyesi Ortaköy Düğün Salonu’nun toplam 1224 metrekare inşaat alanında; 295,40 metrekare düğün salonu içerisinde gelin odası, mutfak, engelli, bay ve bayan tuvalet bulunmaktadır. Zemin kat 272 metrekare olup, içerisinde 7 adet dükkân mevcuttur. Bodrum kat toplam 290 metrekare olup, içerisinde su deposu, iki ayrı depo, bay ve bayan tuvalet, otopark, jeneratör odası ve görevli odası bulunmaktadır. Zemin katta bulunan dükkanlardan en büyüğü ise Sağlık Ocağı yapılması şartıyla ilgili birimlere teslim edilmeye hazırlanıyor. İlçedeki tüm kulüplere maddi getirisi olan işletmeler kazandırmak adına yapılan girişimlerden olan Silivri Belediyesi Ortaköy Düğün Salonu haziran ayı içinde yapılacak olan Börek Festivalinde resmi açılışı yapılacak.

Bu haber 1467 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1875
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.229.113.106)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku