Reklam
Reklam
Reklam
-
Tokgöz; Bunun adı çekememezlik

Tokgöz; Bunun adı çekememezlik


Eklenme Tarihi : 20-5-2016
Tokgöz; Bunun adı çekememezlik

Tokgöz; Bunun adı çekememezlik

Küçükçekmece Cennet Barbarosspor Genel Kaptanı Dursun Tokgöz,Yaşı büyük sporcu oynatmak hem sahtekarlık, hem de çocuklara kötü örnek teşkil etmektir. İstanbul U-13 Ligi 23.Grupta namaglûp şampiyonluğunu ilan eden Küçükçekmece Cennet Barbarosspor takımı şampiyonluğunu ilan ettikten sonra bazı kişiler tarafından 2003 Doğumlu olan Yiğit Cattin’in yaşı büyük olması eleştirilerine karşılık kulüpten yazılı bir açıklama yapıldı. Cennet Barbarosspor Genel Kaptanı Dursun Tokgöz, yaptığı açıklamasında şu sözlerine yer verdi, “U-13 takım oyuncularımızdan 2003 Doğumlu Yiğit Cattin kardeşimizin gerçek yaşı olmadığını ve sahte oynatıldığı iddiaları üzerine bir açıklama yapmak zorunda kaldık. 31.Mart 2003 Hayrulnisa Hastanesi Doğumlu belgesi ile ilk olarak resmi lisansla Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneğinin geleneksel olarak düzenlemiş olduğu minikler futbol turnuvasında oynatmış olduk. Hastane Doğumlu olan U-13 takım oyuncumuz Yiğit Cattin, 2015-2016 Futbol sezonunda da futbol takımızda başarılı bir futbol oynayarak takımızın şampiyonluğunda pay sahibi olmuştur. Yapılan eleştiriler üzerine ismi geçen kardeşimizin Doğum kağıt belgesi ile birlikte açıklama yapma gereği duymak zorunda kaldık.

Cennet Barbarosspor Kulübü olarak bu ve buna benzer sahtekarlığa hiç bir zaman tenezzül etmedik ve her zamanda karşısında olmuşuzdur. Yaşı büyük sporcu oynatmak hem sahtekarlık, hem de çocuklara kötü örnek teşkil etmektir”dedi.

 

 

 

 

 

Bu haber 1175 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6264
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku