Reklam
Reklam
Reklam
-
Tepecikspor taraftarları, stadını istiyor

Tepecikspor taraftarları, stadını istiyor


Eklenme Tarihi : 21-5-2016
Tepecikspor taraftarları, stadını istiyor

Tepecikspor taraftarları, stadını istiyor

Yılan hikayesi haline dönen Büyükçekmece Belediyesi Tepecik Şenol Güneş Stadının tribün yapımı için her hangi bir çivinin çakılmaması, Büyükçekmece Tepecikspor Taraftarlarının huzurunu kaçırdı. Sezon içerisinde yapılacağı duyurulan fakat tribün yapımı için halen bir adım bile atılmaması taraftarlar arasında büyük bir şaşkınlık yarattı. Her maçta Esenyurt’a taşınmaktan bıktıklarını, kendi sahalarında oynamadıktan sonra bu ligin bir esprisinin olamayacağını söyleyen taraftarlar, Gazetemistanbul aracılığı ile Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’e gerekli çağrıyı yapma gereği duyduklarını dile getirdiler.

Sezonun bitmesine rağmen hala bir adım atılmayan stat için taraftarların sabırlarının kalmadığı ve yeni sezon için Esenyurt yolunu tutmak istemediklerini belirtmeleri, bölgenin gündeminde ayrı bir yer tuttu. Yeni sezonun başlamasına 3 ay kaldığını ifade eden taraftarlar tribün çalışmalarının biran önce başlamasını beklediklerini, bu konu ile ilgili birimlerin bir an evvel harekete geçmeleri gerektiğini söylediler. Spor Toto 2. Ligde boy gösteren bir takıma bu durumun yakışmadığını ve takımlarına sahip çıkmalarını beklediklerini söyleyen Büyükçekmece Tepecikspor taraftarları, bundan sonra seslerinin daha gür çıkacağını söylediler.

 

Bu haber 1591 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 6996
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.174.43.27)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku