Reklam
Reklam
Reklam
-
İhsan Atun; Mutlu ayrılıyorum

İhsan Atun; Mutlu ayrılıyorum


Eklenme Tarihi : 25-5-2016
İhsan Atun; Mutlu ayrılıyorum

İhsan Atun; Mutlu ayrılıyorum

Yakın zamanda gerçekleşecek olan Silivrispor Genel Kurulunda yeniden aday olmayacağını, aday olacak olan yönetimi destekleyeceğini söyleyen Kulüp Başkanı İhsan Atun, üç yıllık görev sürecinde acısıyla tatlısıyla birçok sıkıntılara yönetimde bulunan arkadaşlarıyla göğüs gerdiklerini söyledi.üç Yıllık Silivrispor Kulüp Başkanlığından mutlu bir şekilde ayrıldığını söyleyen Başkan İhsan Atun, kendisine gerekli desteği veren yönettim kurulu arkadaşlarıma ve hizmeti geçerlere teşekkür ettiğini söyledi. Başkan Atun, üç yıllık dönemde hatırı sayılır işler yaptıklarını, bunun devamında yeni yönetimin bizlerden daha iyi görev yapacağına inancının tam olduğunu söyledi. Kendilerinin yapamadıklarını yeni yönetimin yapacağına inandığını söyleyen Atun, gerek duyulduğunda camianın yanında olabileceğini bundan hiç kimsenin şüphesinin olmamasını istedi. Gazetemistanbul’a yaptığı açıklamada başkan Atun şunları söyledi.

Hep iyi olsun istedik

İyisiyle, kötüsüyle üç sezondur Silivrispor’a hizmet etmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Doğrusuyla, yanlışıyla üç yıl hizmet verdiğim bu güzide camianın dün olduğu gibi bugün de yarın da bundan sonraki dönemlerde de daima destekçisi ve yanında olacağım. Dönemimde bu camiaya iyi hizmet verdiğime de inancım tamdır fakat bunun takdiri Silivri halkının ve Silivrispor’a gönül verenlerindir. Görevde olduğum üç sezonda iki yıl Silivrispor’u şampiyonluğa oynayan bir ekip olarak hazırladık ve bu arenada mücadele etmesini sağladık. Ekonomik anlamda giderlerimizi borçlarımızdan dolayı asgariye çekmek orunda kaldık. Bunun neticesinde de şampiyonluğa kurulan takım zor günler geçirdi.

Zor bir sezonu geride bıraktık

Şanssızlıklardan dolayı zor sezonlar geçirmek zorunda kaldık ve bunun akabinde özellikle bu sezon ligde kalma adına çok önemli puanlar toplayarak herkesin düştü gözüyle baktığı takımı ligde tutmaya gayret gösterdik. Bunda başarılı olduk mu ?, bana göre tabi ki evet. Borcu olan ve borçlarını yapılandırarak her ay belirli yerlere ödemleler yaparak sıkıntılı gönlerin geride kalması için epey çaba gösterdik. Bizim Silivrispor’u ligde tutmamız bana göre başarıların en büyüğüdür. Bu lige çıkmak için birçok takımın nasıl paralar harcadığına hepimiz şahit olmuşuzdur. Biz Silivrispor olarak takımın zor günlerde nasıl lige tutunacağının hesaplarını yaparken, rakiplerimiz sürekli kazanıp bizleri zor durumda bırakıyordu. İyi bir seri yakalayarak ekonomik anlamda sıkıntılı dönem geçirsekte takımı ligde tutmayı başardık. Bunda katkısı olan herkese teşekkür ediyorum çünkü buradaki başarı her ne kadar yönetimimize ait olsa da buna katkı sunan birçok kurum ve kuruluş vardı.

Kulübün iyi yerlere gelmesini bekleyleceğiz

Bundan sonra Silivrispor’u devralacak olan arkadaşlarımızın işlerinin ne kadar zor olduğunu bende çok iyi biliyorum. Kiralardan gelen paraların büyük çoğunluğu yapılandırma yapılan borçlara gittiğinden işimizin kolay olmayacağını çok iyi biliyorduk. Bu şartlarda bile oyuncularımızı mağdur etmemek için çaba harcamıştık. Silivrispor hepimizin takımı, sadece İhsan Atun’a ait bir kulüp değildir. Bu bir bayrak yarışıdır ve üç yıl önce bu bayrağı alıp en iyi yere taşımak için görev yaptık. Bizden sonra gelecek arkadaşlarımız da aynen bizim gibi bu bayrağı en iyi yere taşımak için çaba harcayacaktır. Bizim yapmak istediklerimiz birçok şey vardı fakat bunlar bize nasip olmadı. İnşallah bizden sonra gelen arkadaşlar bizim yapmak istediğimiz ve yapamadığımız güzellikleri Silivri halkına yaşatırlar. Silivrispor’u Spor Toto 2. Lige çıkaracak ekip ve ekiplerle yola çıkılacağına inancım tamdır. Buradan yeni yönetime her hangi bir tavsiyede bulunmayacağım çünkü onlar bu işi bilenler ve onların da başarılı olmak için çaba harcayacaklarına inanıyorum. Gerek duyulduğunda bize ihtiyacın olduğunda seve seve Silivrispor’un hizmetinde olmaya gayret edeceğimi de buradan belirtmek isterim. Bu işin başına iyi bilenler geleceğinden sanırım bize de ihtiyaç duyulmayacak” dedi.

Bu haber 1575 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1377
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.232.171.18)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku