Reklam
Reklam
Reklam
-
Ve, Silivrispor’da Kalko dönemi

Ve, Silivrispor’da Kalko dönemi


Eklenme Tarihi : 13-6-2016
Ve, Silivrispor’da Kalko dönemi

Ve, Silivrispor’da Kalko dönemi

Spor Toto 3. Lig’de mücadele eden Silivrispor’da dün yapılan Olağan Genel Kurul sonrası yeni başkan Mektebim Okulları Kurucusu Ümit Kalko oldu. Katılımın üst seviyede olduğu genel kurulda Kulüp Başkanlığına getirilen Ümit Kalko, yeni yönetimini kongre üyelerini tanıttı. Genel kurula tek liste ile giren Kalko başkanlığındaki Silivrispor yönetimi, görevi devralır almaz icraatlarını yapmak için start verdi. Silivrispor’un yeni oluşan yönetimi Silivrispor’un çehresini değiştirip, adından en çok söz edilen kulüp haline geleceği gözlerden kaçmadı.

Genel Kurul gergin başladı, iyi bitti

Genel Kurulun gergin bir havada başladığı gözlenirken, ilerleyen dakikalarda gerginlik yapılan açıklamalarla yerini sağduyuya bıraktı. İlk konuşmayı eski kulüp başkanı İhsan Atun yaptı. İkinci konuşmacı olarak ta sahneye çıkan isim Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar oldu. En son konuşmayı Kulübün çiçeği burnunda yeni başkanı Ümit Kalko yaptı. Kalko, konuşmasının en can alıcı noktası takımın bu sezon şampiyonluğa oynayamayabileceğini, önceliğin mevcut borçları ödeyip bir sonraki sezon için şampiyonluk için yola çıkılabileceğini söyledi. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, tüm güçleriyle Silivrispor’un yanında olacaklarını, desteklerini sonuna kadar vereceklerini söyledi. İhsan Atun ise, kendisine yapılan eleştirilerin yerinde olmadığını söyleyen Atun, acısıyla tatlısıyla görevi teslim etmekten memnun olduğunu söyledi.

Bütünleştirici bir liste oluşturuldu

Çalkantılı bir süreci genel kurul ile geride bırakan Silivrispor’da yeni yönetim ile birlikte öncelik yeni sezon öncesinde takımın oluşturulması ve akabinde de eski yönetimlerden gelen borçların ödenmesi yeni yönetimin başlıca görevlerinden biri olacak. Geçtiğimiz hafta ilk oturumunun çoğunluğun sağlanamamasından dolayı gerçekleşmeyen kongrede ikinci oturumda çoğunluk aranmaksızın toplanan genel kurul üyeleri, Ümit Kalko ve ekibine görevi teslim etti. Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın müdahil olduğu toplantıların neticesinde yeni yönetimini oluşturan Ümit Kalko’nun daha önce yaptığı bütünleştirici açıklamaları birleştirici rol oynadı.

Lige güzel bir başlangıç yapacağız

Dün yapılan olağan genel kurul sonrası bir açıklama yapan Silivrispor’un çiçeği burnunda yeni Başkanı Mektebim Okulları Kurucu Başkanı Ümit Kalko, “Silivrispor’un gidişatını yakinen takip etmekteydim. Düşündüğüm başkanlıkta ise kesinlikle bölüp parçalayıcı değil tamamen bütünleştirici bir ortamda olmaya da özen gösterdim. Bu zamana kadar kulüpte görev yapmış isimler ilçe için değerli isimlerdir. Hep birlikte oluşturduğumuz bu yapı ile Silivri’nin ve Silivrispor’un geleceği için önemli adımlar atmış bulunmaktayız. Kiminle ne şartta çalışacağımın da bilinmesinden yana olurum. Her zaman işinin ehli ve profesyonel isimlerle yola çıkmışımdır. Başta da belirttiğim gibi bütünleştirici bir liste ile yola çıktık ve hep birlikte Silivrispor’un hak ettiği yere gelebilmesi için var gücümüzle desteklerimizi birleştirdik. Önceliğim kulübün borçlarının ödenmesidir akabinde ise iyi bir kadro oluşturup lige güzel bir başlangıç yapacağız” dedi.

Yeni yönetimde şu isimler yer aldı

Ümit Kalko önderliğinde oluşan yeni yönetimde şu isimler yer aldı. Mutlu Memiş, İ.Süleyman Gencoğlu, Yusuf Temel, Yavuz Dirik, Raşit Yağcıoğlu, Zafer Bıyıklı, Tuncay Kamburoğlu, Abdul Vahan Aras ve Serbay Yılmaz.

 

 

Bu haber 1397 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3188
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:35.175.200.4)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku