Reklam
Reklam
Reklam
-
Kavaklıspor, yeni sezonun startını verdi

Kavaklıspor, yeni sezonun startını verdi


Eklenme Tarihi : 18-6-2016
Kavaklıspor, yeni sezonun startını verdi

Kavaklıspor, yeni sezonun startını verdi

Birinci Amatör Ligin Silivri temsilcilerinden Kavaklıspor, yeni sezon öncesinde yapılan olağan genel kurulun ardından güven tazeleyen Celil Karez ve ekibi yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını duyurdu.

Geçtiğimiz ay içinde olağan kongresini gerçekleştiren Kavaklıspor’da yeni sezon öncesinde önemli revizyona gidilerek dikkatli bir programlama yapılacağı duyuruldu. Gerçekleşen olağan genel kurulda güven tazeleyen Celil Karez ve ekibi yaptıkları ortak basın açıklamalarında: “Kavaklıspor olarak yeni sezon için erken planlama harekâtı başlattık. Öncelikle bölgemiz takımlarından Gazitepespor ve Beycilerspor’un gruplarında aldıkları başarılarından dolayı tebrik ederiz. Kavaklıspor olarak Mart ayında yaptığımız kongrenin ardından yeni yönetimle birlikte her sene sürdürdüğümüz dengeli gidişatı bu sezon daha genç bir takımla yola çıkarak idame ettirmek istiyoruz.

Ligde genç bir takımla yer alacağız

Geçtiğimiz sezon başta Şahin Çeşmecioğlu hocamız olmak üzere 12 oyuncumuza 2. Amatör küme ekiplerinde görev yapmaları için farklı kulüplere bedelsiz, sorgusuz ve sualsiz olarak müsaade ettik. Beşeri ilişkiler çerçevesinde bu sezon Kavaklıspor’da forma giymek isteyen oyuncularımızı aynı şekilde geri alacağımızı düşünüyoruz. Sonuçta Silivri takımlarıyız yüz yüze bakıyoruz. Gitmek isteyen ya da gelmek isteyen kim varsa biz yöneticiler olarak yol vermemiz kulüplerin kendi aralarındaki hukukları açısından gereksinimdir. Son olarak ilçemizin gururu olan Silivrispor’umuzun yeni yönetimine hayırlı olsun ve başarı dileklerimizi iletiyoruz” dedi.

 

Bu haber 1108 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5360
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku