Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivri’li okçular Işıklar’ı ziyaret etti

Silivri’li okçular Işıklar’ı ziyaret etti


Eklenme Tarihi : 20-6-2016
Silivri’li okçular Işıklar’ı ziyaret etti

Silivri’li okçular Işıklar’ı ziyaret etti

Silivri’nin sportif tarihin kurulan ilk okçuluk takımı katıldığı Türkiye Şampiyonalarından kupalarla dönmelerinin ardından Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar tarafından ödüllendirildi.

Silivri’nin ilk okçuluk eğitimcisi Erol Türkekul ve Silivri Yüz Ok Spor Kulüp Başkanı Engin Akın ile birlikte belediye ziyaretlerini gerçekleştirdiler. Kulüp Başkanı Engin Akın ve eski milli okçu ve eğitimci Erol Türkekul, dereceye giren sporcularla birlikte Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ve Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu’nu makamlarında ziyaret ettiler. Son katıldıkları İstanbul Okullararası Şampiyonasında 14 yaş grubunda Yusuf Eren Albayrak ile birinciliği, 10 yaş grubunda da Dilşer Göçmen ile ikinciliği Silivri’ye getiren, takım halinde de bir ikincilik alan Silivrili okçulara Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar tarafından altın ile ödüllendirildi. Sabah gerçekleşen ziyaretlerinin ilkini Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu’na gerçekleştirdiler.

İlk ziyaret Balcıoğlu’na

Turnuvanın ardından belediye ziyaretlerinin ilk ayağında sporcu kimliği ile ön planda olan Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu’na ziyaret eden okçular burada hem başkan ile tanıştı hem de aldıkları dereceler hakkında bilgilendirmede bulundular. Sportif başarı alan gençler ile yakından ilgilenen Bora Balcıoğlu; “Her zaman spor yapan gençlerin getirdikleri başarı madalyaları ile gururlanıyorum. Silivri’de bir ilki gerçekleştiren gençler olarak yaptığınız sporun değerini bilin. Belediye olarak sizlerin her zaman yanınızdayız. En yakın turnuvanızın Ağustos ayında olduğunu da biliyorum ve turnuva öncesi elimizden gelenin en iyisini sizler için sunma gayreti içinde olacağız” dedi.

Silivri’yi en iyi şekilde temsil ediyorsunuz

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar genç sporcuları çalışma odasının kapısında ayakta karşıladı. Türkiye ve İstanbul derecelerini elinde bulunduran gençleri karşılayan Işıklar; “Herkes görüyor ki Silivri’de sportif anlamda iyi şeyler olmaktadır. Bugün kimin aklına gelebilir ki okçulukta Silivri’mizden Türkiye Şampiyonları ve İstanbul Şampiyonları çıkacak. İşte yapılan yatırımlarla gençlerimiz her geçen gün farklı sportif branşları benimseyip bu branşlarda da iyi dereceler almaları en çok beni mutlu ediyor. İlçemizdeki sportif gelişmeler ile sayıları on binlere yaklaşan genç spor yapıyor. Bu durumda okçuluk sporunda İstanbul’da ilçemizin ismini aldıkları şampiyonluklarla tanıtan gençlerimiz belediye olarak her zaman yanınızdayız. Yolunuz açık olsun, malzeme ve diğer talepleriniz için Bora Balcıoğlu ile her zaman irtibata geçebilirsiniz. Başarılarınızın artarak devam edeceğine inanıyorum” dedi.

 

 

 

 

Bu haber 1409 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2106
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.201.121.213)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku