Reklam
Reklam
Reklam
-
Demirtaş ile bir kez daha

Demirtaş ile bir kez daha


Eklenme Tarihi : 22-6-2016
Demirtaş ile bir kez daha

Demirtaş ile bir kez daha

Süper Amatör ekiplerinden Çatalca temsilcisi Öz Nakkaşspor, olağanüstü kongre kararı almıştı ve mevcut başkanı Aykut Demirtaş aday olmayacağını açıklamıştı. Ancak Demirtaş olağanüstü kongrede liste çıkmayınca, kulüp ortada kalmasın ve fesih olmasın diye tekrar görevine devam etme kararı verdi. Demirtaş’ın bir dönem daha başkan olacağı ve bu süreçte yeni adaylar çıkarmaya çalışacağı elimize geçen bilgiler arasında.

Fesihe gönlüm razı olmadı
Aykut Demirtaş kongreden sonra yaptığı açıklamada şunları söyledi, “24 yıllık federe olmuş kulübü, son yıllardaki başarılarıyla tabiri caiz ise tırnaklarımızla kazıyarak buralara getirdik. Gönlüm kulübün fesih olmasına razı olmadığından, bir dönem daha görevi kabul ettim. Yönetimimiz kulübün kurucuları ve değerli ağabeylerimizden oluşuyor. Beni kırmayıp yönetimimde yer alan değerli ağabeylerimize ve arkadaşlarımıza  çok teşekkür ederim. A takımı lige sokmak için tüm fedakarlığı yapacağız. Gençlere ve alt yapıya çok önem vereceğiz. A takımı lige sokamazsak en az iki alt yapı takımıyla liglerde mücadele edeceğiz. Tesisleşme konusunu da halletmeye çalışacağız. Gerekli yerlere, başvurumuzu yaptık yanıt bekliyoruz. Kulübümüzün sabit geliri yok, bu yüzden İstanbul takımlarıyla baş etmek için, sabit gelir kaynakları bulmalıyız. Bu yönde de çalışmalarımız olacak. Yani kısacası yine ateşten gömleği giydik, hakkımızda hayırlısı olsun” dedi.
Öz Nakkaşspor yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Aykut Demirtaş, Seyit Şendil,Naci Öğe, Taner Çağlar, Birol Güngör, Sait Demirtaş ve Nevzat Öztürk. Bu arada Öz Nakkaşspor yeni yönetimi takım için çalışmalarına önümüzdeki haftadan sonra start vereceği bildirildi.

Bu haber 2301 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5557
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.226.4.91)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku