Reklam
Reklam
Reklam
-
Küçükçekmece’de Dardanel bereketi

Küçükçekmece’de Dardanel bereketi


Eklenme Tarihi : 22-6-2016
Küçükçekmece’de Dardanel bereketi

Küçükçekmece’de Dardanel bereketi

Türk Futboluna Mehmet Topal, Gökhan Zan, Hasan Kabze, Mehmet Yılmaz, Tolga Seyhan, Fevzi Elmas, Okan Koç, Selçuk İnan gibi yıldız oyuncuları kazandıran Çanakkale Dardanelspor’un yeni yıldızlar kazandırmak için altyapı seçmelerini İstanbul Küçükçekmece ilçesinde yaptı. Küçükçekmece Amatör Spor kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk ve yönetimcilerde seçmeleri yakımdan izleyerek Çanakkale Dardanelspor Altyapıdan sorumlu yönetici Bülent Büberci ve ekibine başarı dilediler. Küçükçekmece Yeşilova Kemal Aktaş tesislerinde,2000-2004 Doğumlular arasını kapsayan Çanakkale Dardanelspor alt yapıya kazandırılacak oyuncuların seçmelerine 235 oyuncu katıldı. Genç futbolcular, seçmelerde dereceye girmek için adeta bir birleriyle kıyasıya mücadele örneği sergiledi.

Spor Toto 3. Lig takımlarından Çanakkale Dardanelspor Altyapıdan sorumlu Bülent Büberci, seçmeler sonrası yaptığı açıklamada şu sözlerine yer verdi. “Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırmak için Türkiye’nin değişik yerlerinde oyuncu seçmeleri yapıyoruz. Belirlediğimiz oyuncular alt yapı birimlerine dahil olacaklar. Her geçen gün Dardanelspor gelişiyor bu bizim için sevindirici bir durum. Artık Türk futbolunda Dardanelspor kültürü oluştu. Dardanelspor’dan yetişen oyuncu iyi futbolcudur görüşünü herkese kabul ettirdik. Yetenekli oyuncular buraya geliyor ve iyi eğitim görüyorlar. 13-17 yaş arasından oluşan 89 sporcumuz kulüp tesislerimizde kalıyor ayriyeten onların Okul Eğitimlerin den beslenmelerine kadar çocuklarımıza hizmet etmekteyiz. Çocukların sosyal yaşamındaki eğitimine de kulüp tesislerinde büyük önem veriyoruz. Bizler yardımcı olan Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk ve ekip arkadaşlarına yardım ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu haber 1343 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5711
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.174.43.27)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku