Reklam
Reklam
Reklam
-
Fikret Durak dönemi sona erdi

Fikret Durak dönemi sona erdi


Eklenme Tarihi : 22-6-2016
Fikret Durak dönemi sona erdi

Fikret Durak dönemi sona erdi

İstanbul İkinci Amatör Ligde mücadele eden İstanbul Balkanspor’un Futbol Direktörü Fikret Durak görevinden istifa etti. İstifasının ardından bir basın açıklaması yapan Fikret Durak, iki yıl görev yaptığı kulüpten mutlu bir şekilde ayrıldığını söyledi. Durak sözlerine şöyle devam etti, “ İstanbul Balkanspor takımız kurulduğu ilk yıl Rıdvan Vatansever başkanım ve yönetici arkadaşlar bana Futbol Direktörü olmam için görev teklif ettiler. Daha yeni kurulan ve emeklemekte olan bu yeni kulübümüzün ayakta durması ve yürümesi için katkıda bulunmak adına tekliflerini kabul etmiş oldum. Yaklaşık iki yıl görev yaptığım dayanışmayı, yardımlaşmanın en güzel günlerini yaşadığım İstanbul Balkanspor’un  teknik heyet anlamında kan değişikliğine ihtiyaç duyulduğunu başkan ve yöneticilerimizle de görüşerek görevimden ayrılmayı kendilerine ilettim. Hizmet ettiğim zaman içinde bana göstermiş oldukları katkı ve desteklerinden dolayı İstanbul Balkanspor Başkanı Rıdvan Vatansever ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Dostça başladık, dostça ayrıldık

İstanbul Balkanspor Başkanı Rıdvan Vatansever ise Fikret Durak’ın istifasının ardından gazetemize şu açıklamayı yaptı, “Kulübümüzün kurulmasında yapılanmasında büyük emekleri olan ve kulübümüzün ilk resmi hocası olan aynı zamanda Futbol Direktörü görevi üslenen Fikret Durak hocamız görev süresince kulübümüzde layıkıyla görevini yerine getirmiştir. 2015-2016 Futbol sezonun sona ermesi sonrası  bu hafta sonu Fikret Durak hocamızla sezon değerlendirmesi yaparak hocamız kariyerinin daha üst liglerde davam ettirmek istediğini söylemesi nedeni ile kendisinin almış olduğu bu kararı saygı ile karşılayarak her iki tarafında iyi niyetliğini ortaya koyması sonucu el sıkışarak kulübümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ederek yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Zira dostça çıktığımız bu yoldan yine dostça ayrılarak medeni bir şekilde kendisine teşekkür ettik ve kapılarımızın sonuna kadar her daim açık olduğunu kendisine ilettik. Fikret Durak hocamıza bundan sonraki futbol hayatında başarılar diliyoruz” diyerek centilmenlik gösterisinde bulundu.

 

Bu haber 1508 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7744
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku