Reklam
Reklam
Reklam
-
Örencikspor’da Mandalı dönemi

Örencikspor’da Mandalı dönemi


Eklenme Tarihi : 24-6-2016
Örencikspor’da Mandalı dönemi

Örencikspor’da Mandalı dönemi

Çatalca İkinci Amatör Lig takımlarından Öz Örencikspor’un kulüp lokalinde gerçekleştirilen olağanüstü kongresinde, tek liste ile aday olan Osman Mandalı, oyların tamamını alarak kulüp başkanlığa getirildi. Öz Örencikspor kongresi sonrasında devir teslim işlemleri, mevcut ve yeni yönetim ile birlikte dostane bir şekilde, birlik ve beraberlik mesajları verilerek tamamlandı. Katılımın son derece üst düzey olduğu kongrede, örnek bir seçim gerçekleştirildi. Yeni yönetim, mevcut yönetime katkılarından dolayı teşekkür ederken, mevcut yönetimde yeni yönetime canı gönülden başarı dileklerini iletti.

Mandacı’dan katılımcılara teşekkür

Kongreden sonra bir açıklama yapan Öz Örencikspor’un çiçeği burnunda yeni Başkanı Osman Mandalı, şunları söyledi, “Öncelikle katılımcı üyelere çok teşekkür ediyorum. Güzel bir kongre gerçekleştirdik. Hedefimiz alt yapıya yatırımlar yaparak, A takıma oyuncular kazandırmak ve A takım ile Birinci Amatör Lige yükselmek olacaktır. Bunun temellerini atmış bulunmaktayız. İnşallah el birliği ile istenilen hedefe ulaşır Birinci Amatör Ligde de başarılı olan bir takım yaratırız” dedi. Diğer taraftan gerçekleşen genel kurul sonrası Osman Mandalı’nın listesinde şu isimler yer aldı. Süleyman Bayındır, Eray Mandalı, Uğur Bıçakçıoğlu, Mehmet Mandalı, Sami Çetin ve Murat Okran. Yeni yönetim ilk toplantısının ardından görev dağılımını gerçekleştirecek.

 

 

 

 

Bu haber 1513 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 2963
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.157.61.68)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku