Reklam
Reklam
Reklam
-
Yaz spor okullarına start verildi

Yaz spor okullarına start verildi


Eklenme Tarihi : 24-6-2016
Yaz spor okullarına start verildi

Yaz spor okullarına start verildi

Küçükçekmece Belediyesi tarafından çocukların yaz tatillerini en verimli şekilde değerlendirmeleri ve Spor Kulübü bünyesindeki takımlara alt yapı oluşturulması amacı ile düzenlenen yaz spor okulları 6-14 yaş grubu gençler ve çocuklar yönelik 22 branşta ücretsizi spor eğrimleri başladı.

Kültür ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından Küçükçekmece ilçesindeki okullarda eğitim veren Yaz Spor Okulları ile ilçedeki çocukların yaz tatillerini eğlenceli hale getirilmesi amaçlanıyor. Bu şekilde öğrencilerin kişisel bilgi ve becerilerinin arttırılması, kabiliyetlerinin ve sosyal yanlarının geliştirilmesi hedeflenerek, öğrencilere geleceğin sporcusu olma yolunda adım attırılıyor. Yaz Spor Okulu’nda uzman öğreticiler nezaretinde başlatılan ücretisiz Yaz Okullarında 22 Branşta aktif olarak çalışmalar devam ediyor.

Küçükçekmece Belediyesi spor okulları,6-14 yaş grubunda 22 farklı Bıraşta ücretsiz uzman Eğitmenler eşliğinde Futbol, Yüzme, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Masa Tenisi, Badminton, Kort Tenis, Karate, Taekwondo, Cimnastik, Binicilik, Kürek, Aikido, Oryantirig, Atletizim, Futsal, Bisiklet, Hemsball, Güreş, Geleneksel Okçuluk ve Satranç olarak 22 farklı branşta ücretsiz yaz spor okulları, profesyonel ve milli antrenörler, Uzman eğitmenler eşliğinde eğitim veriliyor.

 

 

Bu haber 1378 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7289
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku