Reklam
Reklam
Reklam
-
Kongre cenazeden dolayı ertelendi

Kongre cenazeden dolayı ertelendi


Eklenme Tarihi : 24-6-2016
Kongre cenazeden dolayı ertelendi

Kongre cenazeden dolayı ertelendi

Küçükçekmece Temsilcilerinden Yeni Ufukspor’da geçtiğimiz hafta yapılması planlanan Genel Kurul, cenazeden dolayı bir sonraki haftaya ertelendi. Önümüzdeki Futbol sezonuna güçlü bir yönetim kurmak için kongreye giden Yeni Ufukspor kulübü bu hafta sonu gerçekleştirilmesi gereken kongre mahalle esnaflarından birinin vefat etmesi ve çoğunluğun toplanamamasından dolayı 26 Haziran Pazar gününe ertelendi. Gerçekleşmesi beklenen kongreye Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk ve yönetim kurulu, İstanbul Malatyaspor kulüp Başkanı Turgut Öztürk’ün de katıldığı kongre mahalle esnafı ve kulüp üyesinin vefatı nedeni ile yapılamadığı söylendi.

Yeni Ufukspor kulüp Başkanı Nusret Öksüz yaptığı açıklamasında şunları söyledi, “Mahalle esnaflarından bir arkadaşımızın vefat etmesi dolaysıyla kongre üyelerimiz cenazeye katılımlarından dolayı hem çoğunluk sağlanamadı hem de cenaze nedeniyle yapılması gereken genel kurulumuzu  26 Haziran Pazar gününe ertelemiş bulunmaktayız” dedi.

 

Bu haber 1089 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1401
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku