Reklam
Reklam
Reklam
-
Kasaba, Silivrispor’luları bir araya getirdi

Kasaba, Silivrispor’luları bir araya getirdi


Eklenme Tarihi : 24-6-2016
Kasaba, Silivrispor’luları bir araya getirdi

Kasaba, Silivrispor’luları bir araya getirdi

Silivrispor Kulübü’nün resmi Kasaba Genç Taraftar Gurubu, organize ettiği iftar programıyla yaklaşık 1200’ün üzerindeki Silivrispor’luları ve kulüp başkanlarını ve siyasileri bir araya getirdi.

Silivrispor Genç Kasaba Taraftar Grubu Dernek Başkanı İrfan Bozdağ ve Ahmet Nedim Bozdağ’ın organizasyonunda Silivri CHP Belediye Meclis Üyesi Semih Ayeş, MHP Silivri İlçe Sekreteri Gökhan Daşgın ve Fatih Kınalı, Silivrispor eski Kulüp Başkanı Mustafa Saral, Silivrispor’un efsane takım kaptanı Özgür Kurt, Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko ve yönetim kurulu üyeleri, Silivrispor Kulübü Teknik Direktörü Sertan Güriz ile birlikte dernek üyesi taraftarlar ve halk katılım sağladı. 1200 kişinin aynı iftarını açtığı programın ardından kısa bir açıklamada bulunan Silivrispor Genç Kasaba Taraftar Grubu Dernek Başkanı İrfan Bozdağ; “Geleneksel bir hale getirdiğimiz sokak iftar programımızda bu yıl da her yıl olduğu gibi yüzlerce dostumuz ile iftarımızı yaptık. Organizasyonumuza katılan dostlarımıza teşekkür ederiz. Bizlerin bu özel gününde yanımızda olan gerçek dostlarla birlikte ilçemizin kulübünün en iyi yerde olmasını isteyenleri bir araya getirebiliyoruz. Silivrispor ortak paydamız, hayalimiz ve rüyamızdır. Silivri’de Silivrispor üst liglerde mücadele ettiğinde hayatımızın akışı değişiyor. İnanıyoruz ki yeni yönetimiz ile birlikte kulübümüz iyi yerlerde olacaktır. Bizleri bu güzel günde yalnız bırakmayan dostlarımıza tekrar teşekkür ederiz” dedi.

Bu haber 1408 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5522
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.174.43.27)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku