Reklam
Reklam
Reklam
-
Fatih’te bir ilk yaşandı

Fatih’te bir ilk yaşandı


Eklenme Tarihi : 27-6-2016
Fatih’te bir ilk yaşandı

Fatih’te bir ilk yaşandı

Fatih Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği, Kocamustafapaşaspor Kulübü’nde başkanlığa seçilen Zeynep Pınar Çokyaşar’ı tebrik etti. Dernek adına bir açıklama yapan Basın Sözcüsü Aziz Karaca "Fatih ilçemiz her alanda olduğu gibi  tabuları yıkmaya çağdaş medeniyet ülküsünde koşmaya devam ediyor. 2009-2015 yılları arasında Fatih ASKD Yönetimi’nin ilk bayan yöneticisi olmuş ve bu görevini başarı ile ifa etmiş olan spor sevdalısı Zeynep Pınar (Ulus) Çokyaşar kardeşimiz, yine Fatih ilçemizde bir ilke imza atmış bulunuyor. 

İlçemizin güzide kulüplerinden Kocamustafapaşa Spor Kulübü’nde uzun süre yöneticilik yapmış olan Çokyaşar, Kocamustafapaşa Spor Kulübü’nün ve Fatih ilçemizin ilk bayan kulüp başkanı olmuştur. Fatih ASSKD yönetimi olarak yeni görevinde kardeşimize muvaffakiyetler dileriz" dedi.

Bu haber 1100 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10628
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku