Reklam
Reklam
Reklam
-
Biçer, Spor camiasını bir araya getirdi

Biçer, Spor camiasını bir araya getirdi


Eklenme Tarihi : 27-6-2016
Biçer, Spor camiasını bir araya getirdi

Biçer, Spor camiasını bir araya getirdi

Küçükçekmece Amatör ve Profesyonel Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Şafak Biçer, ekibi ile birlikte düzenlediği iftar yemeğinde Küçükçekmece’deki spor camiasını bir araya getirdi. Derneğin düzenlediği iftar programına katılım yoğun oldu. Avcılar Baler Garden Restoranda düzenlenen yemeğe, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk, Başkan Vekili Seyit Bel, Genel sekreter Recep Kelment, Küçükçekmece eski Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin İpek, Karate Federasyonu adayı Çetin Demir, Ferdi Amatör Sporlar Federasyonu Başkanı Ali Koca, Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim şube müdürü Metin Nar, Karate Uluslar arası Hakem Reis Sönmez, Karate Dünya Şampiyonu Arel Üniversitesi Öğr. Üyesi Murat Sönmez, Kıckboks Federasyonu İstanbul İl temsilcisi Hasan Aktoka Dünya ve Avrupa Güreş Şampiyonu Ünal Orel, Küçükçekmece’nin tanınmış simalarından Mehmet Güleryüz, Küçükçekmece’deki amatör ve profesyonel spor kulüplerinin yöneticileri, teknik direktörler, antrenörler ve değişik spor dallarında görev yapan hakem, gözlemci ve temsilciler katıldı.

Biçer, sporun her dalına destek verilmeli

Küçükçekmece Amatör ve Profesyonel Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Şafak Biçer, iftar programında davetlilere hitaben bir konuşma yaptı. Başkan Biçer, konuşmasına teşekkür ederek başladı. Biçer, sözlerine şöyle devam etti, “Öncelikle derneğimizin düzenlediği ilk iftar yemeğine katılım gösterenlere teşekkür etmek istiyorum. Bu iftar programı yemekten çok aynı zamanda tanışma ortamına sahne oldu. İftar yemeğine gösterilen ilgi ve alaka bizleri inanın çok mutlu etti. Futbolun dışındaki diğer amatör sporlarında destekçisi olacağımızı buradan belirtmek isterim. Diğer branşlarla da yakından ilgilenerek onların da yakından takipçisi olacağız. Bundan sonra da mücadele eden spor kulüplerimize daha fazla destek vereceğiz. Çünkü amatör sporları desteklemek, Derneğimizin yeni yönetiminin çok daha güzel işlere imza atacağının göstergesi olacaktır. Sadece futbola değil, amatör sporun her dalına destek verilmeli ve katkı sağlanmalıdır” dedi.

Gençtürk; Birlik ve beraberlik çok güzel

Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Seymen Gençtürk yaptığı konuşmada Küçükçekmece’deki spor kulüplerinin bir aile olduğunu, ancak birlik ve beraberlikle bir noktaya gelinebileceğini söyledi. Türk sporcusuna sahip çıkılması gerektiğini söyleyen Gençtürk, “Öncelikle hedefimiz bütün Türk spor kulüplerini ve sporcularını bir araya getirip ortak bir adres oluşturmak bizin en büyük dileğimizdir.  Birçok amatör spor dallarını desteklemek hepimizin görevidir bunu herkes böyle bilmeli. Bundan sonra da amatör spor kulüplerimize daha fazla destek vereceğiz. Çünkü amatör sporları desteklemek, başta çocuk ve gençlerimiz olmak üzere tüm insanlarımızın daha sağlıklı ve mutlu bir hayatı sürdürmesinde en büyük etkenlerden biri olacaktır. Bu vesileyle bizleri bir araya getirmek için çaba gösteren Başkan Şafak Biçer ve yönetimine teşekkür etmeden geçemeyeceğim” dedi.

İpek, Bu tür ekinlikler bizi mutlu ediyor.

Küçükçekmece eski Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin İpek, de düzenlenen iftar yemeğine katılan kulüp yöneticileri ve spor adamları, ilçe yöneticilerin katılımıyla gerçekleştirilen bu tür etkinliklerin kendilerini mutlu ettiğini ve kendilerine güç verdiğini ifade etti. Yemeği düzenleyen Küçükçekmece Amatör ve Profesyonel Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Başkanı Şafak Biçer ve yönetimine teşekkür ettiğini söyledi.

Nar; Spor birleştirici bir unsurdur

Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim şube müdürü Metin Nar, Sporun, birlik, beraberlik, kardeşlik olduğunu söyledi. Şube müdürü Metin Nar, Bu güzel davete iştirak eden bütün kulüplerimizin ve spor adamlarımızın katılımıyla spor ailesini birlik ve beraberlik içinde görmenin gururunu ve mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Nar, “İnşallah bu birlik ve beraberlik böyle devam eder ve devam ettirmek de yönetim gibi bizlerinde görevi olur” şeklinde konuştu.

 

Bu haber 1396 kez okunmuşturHaber Resimleri

YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8209
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku