Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivrispor’dan destek turu

Silivrispor’dan destek turu


Eklenme Tarihi : 27-6-2016
Silivrispor’dan destek turu

Silivrispor’dan destek turu

Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko ve yönetim kurulu üyeleri ilçe protokol ziyaretlerinin ikinci etabında SGK Silivri Müdürünü, Yeni Mahalle ve Mimarsinan Mahalle Muhtarlarını ve Silivri Sanayici ve İş Adamları Derneğini ziyaret ettiler.

 

Göreve gelmelerinin üzerinde iki hafta geçmesine karşın olumlu bir yol alan Silivrispor’da Başkan Ümit Kalko ve yönetimi haftanın son iş gününü ilçe protokol ziyaretlerine ayırdılar. Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, As Başkan Zafer Bıyıklı, Genel Kaptan Yusuf Temel, Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş, Altyapı Sorumlusu Abdul Vahap Aras, Yönetici Tuncay Kanburoğlu ile birlikte yapılan ilçe protokol ziyaretlerinin ilki SGK Silivri Müdürü Mehmet Kayalı ile yapıldı.

SGK Yapılanması tamam

Kulübün geçmiş dönemlerden gelen SGK borçları ile ilgili geniş bir bilgilendirme toplantının da yapıldığı ziyaret sonrasında Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko SGK borçlarının yapılandırıldığı duyurdu. Silivri SGK Müdürü Mehmet Kayalı ve yardımcıları ile yaklaşık bir saat süren toplantının ardından kulübün bu zamana kadar birikmiş olan tüm borçlarının yapılandırıldığı duyuruldu.

Kayalı’da Silivrispor atkısı

SGK Müdürü Mehmet Kayalı ziyaretinin ardından Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, Silivrispor kulüp atkısını hediye etti. Hediye edilen atkının ardından kurum müdür ve yardımcıları ile birlikte hatıra fotoğrafı da çektirildi.

Mahalle Muhtarlarıda destek verdi

Silivrispor Kulüp yönetimi SGK Müdürü ziyaretlerinin ardından Silivri Yeni Mahalle Muhtarı Yavuz Alçi ile birlikte Silivri Mimarsinan Mahalle Muhtarı Ertan Civaş’ı makamlarında ziyaret ettiler. Her iki mahalle muhtarı ile sıcak bir sohbetin ardından destek talebinde bulunan Başkan Ümit Kalko yeni sezonda her kesimden desteğe ihtiyaçlarının olduğunu belirtti.

Siad Ziyaretinden Destek Geldi

Haftanın son gününü protokol ziyaretleri ile geçiren Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, As Başkan Zafer Bıyıklı, Genel Kaptan Yusuf Temel, Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş, Altyapı Sorumlusu Abdul Vahap Aras, Yönetici Tuncay Kanburoğlu son ziyaretlerini Silivri Sanayici ve İş Adamları Derneğine yaptı. SİAD ziyaretinde Başkan Hakan Kocabaş ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kongre sonrasında geçen iki haftada nelerin yapıldığı bizzat Başkan Ümit Kalko tarafından anlatıldı.

Kocabaş’a, Silivrispor Atkisi

Olumlu geçen SİAD toplantısının hemen ardından Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, SİAD Başkanı Hakan Kocabaş’a takımın resmi atkısını hediye etti ve tüm yönetimi yeni sezonda takımının maçlarını izlemeye davet etti.

 

 

Bu haber 1424 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 8776
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:18.206.241.26)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku