Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivrispor’dan siyasi partilere ziyaret

Silivrispor’dan siyasi partilere ziyaret


Eklenme Tarihi : 12-7-2016
Silivrispor’dan siyasi partilere ziyaret

Silivrispor’dan siyasi partilere ziyaret

Göreve geldiği günden bu zamana kadar geçen süreçte borçları ödeyebilmek için yoğunlaşan Silivrispor’da Başkan Ümit Kalko yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Silivri’deki partilerin ilçe başkan ve yönetim kurlu üyelerini ziyaret ettiler.

Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş, Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Kanburoğlu ile birlikte ilçe protokol ziyaretlerine hız verdi. Beraberindeki takım arkadaşları ile birlikte Ümit Kalko ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil’i parti binasında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Ümit Kalko, İlçe Başkanı Suna Göçengil’i ilçede oynanan maçları takip etmek için davette bulundu. Ziyaretin ardından Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil’e kulüp atkısını hediye etti.

MHP, Tam kadro hazır bulundu

CHP ziyaretinin ardından Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş, Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Kanburoğlu ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Silivri İlçe Başkanı Şenol Türkyılmaz ve yönetim kurulunu parti binasında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Mutlu Memiş ve MHP Silivri İlçe Teşkilat Başkanı Zafer Yalçın’ı iç ve dış sahada oynayacakları maçlarda takip edip desteklemelerini istedi. Silivri’de ilk bulunduğu dönemlerde MHP Silivri’nin ve özellikle de İlçe Başkanı Şenol Türkyılmaz’ın kendisine büyük destek verdiğini açıklayan Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko; “Silivri’de bulunduğum süre içinde Şenol Başkanım her zaman yanımda olmuş ve desteğini esirgememiştir. Şimdi Silivrispor’un başkanıyım ve inanıyorum ki yine bizlerden desteklerini esirgemeyeceklerdir” dedi. Konu üzerine MHP Silivri İlçe Başkanı Şenol Türkyılmaz açıklamasında; “Bu zamana kadar ilçemizin ismini taşıyan kulübümüze her zaman desteğimiz olmuştur. Bu saatten sonra da desteklerimiz artarak devam edecektir. Silivrispor yönetiminde birbirinden değerli ve önem verdiğimiz isimler mevcuttur. Ayrıca Kulüp Başkanı Ümit Kalko ile eskiye dayanan bir diyalogumuz vardır. Her zaman destekçileri olacağız” dedi. Ziyaretin ardından Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, MHP İlçe Başkanı Şenol Türkyılmaz’a kulübün atkısını hediye etti.

Ak Parti’den Stat sözü

CHP ve MHP İlçe Başkanlıklarını ziyaretin ardından Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş, Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Kanburoğlu son olarak AK Parti Silivri İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyaret sırasında Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu ve yönetim kurulu üyeleri ile bol bol futbol sohbeti gerçekleştirildi. Seçimlerden bu zamana kadar geçen süreçte yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko; “Göreve geldiğimiz günden bu zamana kadar geçen süreçte önceliğimiz çalışanlarımıza olan borçlarımızın ödenmesi olmuştur. Çalışanlarımız ile helalleşmemizin ardından ilçe esnafımıza olan borçlarımızı da ödedik ve artık sadece devlete borçlarımız kalmıştır. Önceliğimiz SGK ve vergi borçlarıdır. Bunlar için gerekli yapılandırılmalarımızı yaptık. Borçlarımız artık düzenli bir şekilde ödeniyor. Şimdi ise stadımızın ve tesislerimizin eksiklikleri üzerine çalışıyoruz. Bir takım eksiklikler var ve bunları da hallettiğimiz takdirde gelecekte başarıları kovalayan bir kulüp olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz” dedi. AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu ise açıklamasında; “Siz değerli arkadaşlarımızın göreve geldiği günden bu zamana kadar geçen süreci iyi takip ettik. Yaptıklarınız ilçemiz geleceği için önemli yatırımlardır. Biz de iktidar partisi olarak mevcutta var olan stat projemizin hızlandırılması için elimizden gelenin en iyisini yapma gayretindeyiz ve bunun içinde ne gerekiyorsa yapılmasını istiyoruz. Stadımızın yenilenmesi ile başarı çıtası yükselecektir” dedi. Ziyaretin sonunda Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, AK Parti Silivri İlçe Başkanına kulübün atkısını hediye etti.

 

Bu haber 1097 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7189
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.208.22.127)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku