Reklam
Reklam
Reklam
-
Akgün ve Kaya’dan tatlı ziyaret

Akgün ve Kaya’dan tatlı ziyaret


Eklenme Tarihi : 19-7-2016
Akgün ve Kaya’dan tatlı ziyaret

Akgün ve Kaya’dan tatlı ziyaret

Geçtiğimiz sezonlarda Büyükçekmece Belediyespor Yönetiminde faal anlamda görev alan ve iki sezondan bu yana yönetim kadrosuna girmeyen eski yöneticilerden Hüseyin Akgün ve Hüseyin Kaya, önceki gün Büyükçekmece Belediyespor’un idmanına giderek oyunculara ve teknik kadroya tatlı ikramında bulundular. İdman bitiminde Büyükçekmece Belediyespor Başkan Yardımcısı ve Genel Kaptan Ahmet Atalay, Teknik Direktör Ulvi Güveneroğlu, yardımcı Antrenörler ve Futbolcularla bir araya gelen Akgün ve Kaya, yeni sezon öncesi bordo-mavililere başarı dileklerini ilettiler. Tatlı ikramının ardından gazetemize açıklamalarda bulunan Hüseyin Akgün ve Hüseyin Kaya, Büyükçekmece Belediyespor’un dün olduğu gibi bugünde yanında olduklarını, her daim bunun devam edeceğini söylediler.

Büyükçekmece’nin yanında olacağız

Büyükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve eski Büyükçekmece Belediyespor Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Akgün, Gazetemistanbul’a yaptığı açıklamasında şu sözlerine yer verdi, “Büyükçekmece Yönetiminde olup olmamak o kadar önemli değil. Önemli olan İlçemizi temsil eden takıma gerekli desteği vermek ve onlarla birlikte bu güzelliği yaşamaktır. Bizim için görev kutsaldır ve verilen bir görev olduğunda yönetimde olmamamıza rağmen seve seve yerine getirmeye hazır olduğumuzu belirtmek isterim. İnşallah Büyükçekmece Belediyespor’umuz eski güzel günlerine bu sezon geri döner ve başarılarıyla bizlerde gurur duyarız. Bunun sadece takım olarak mümkün dolmayacağını Büyükçekmece’de yaşayan herkes çok iyi bilmelidir. Takıma gerekli desteğin sağlanması gerekiyor. Eğer gerekli destek bu takıma verilirse bu takım da başarılarla dolu bir sezonu geride bırakmış olur. Çatalcaspor’u başarıdan başarıya taşıyan ve tarihlerinde ilk kez Spor Toto 3. Lige çıkarma başarısı gösteren Beşiktaşlı Teknik Direktör Kadir Akbulut, Çatalca’da bir ekol olmuştur. Büyükçekmece Belediyespor’da da Beşiktaşlı Teknik Direktör Ulvi Güveneroğlu da Kadir hoca gibi Büyükçekmece’de efsane olur inşallah. Büyükçekmece Belediyespor’umuz inşallah Ulvi Güveneroğlu ile Spor Toto 3. Ligi tatmış olur. Kulüpler Birliği olarak bizler diğer takımlar gibi Büyükçekmece Belediyespor’un da yanında olacağız. Ahmet Atalay ağabeyimizi de bu vesileyle ziyaret etmiş bulunmaktayız. İlerleyen günlerde bu destek ziyaretlerimiz devam edecektir. Büyükçekmecemize yeni sezonda başarılar dilmiyorum. İnşallah başarılarını her seneye yayarak Spor Toto 3. Lige çıkarlar” dedi.

Büyükçekmece’nin yeri bizde çok farklı

Büyükçekmece Belediyespor eski yöneticilerinden Hüseyin Kaya’da Hüseyin Akgün gibi iyi dileklerde bulunan Kaya, tatlı ikramının ardından Gazetemistanbul’a şu açıklamayı yaptı, “Büyükçekmece Belediyespor’a 1996 Yılından beri hizmet etmekteyim. Futbolcu olarak 1996 yılında Büyükçekmece’nin içerisine girdim ve bu futbolculuk döneminin ardından burada olmamı sağlayan yöneticilik sıfatı da iki seneye kadar bu büyük camiada devam etti. Bizler gibi Büyükçekmece’de yaşayan herkesin bu camiaya destek olmasını bekliyoruz. Eğer destek verilirse Büyükçekmece Belediyespor, yıllardır özlemini çektiği Spor Toto 3. Lige Teknik Direktör Ulvi Güveneroğlu ile gidermiş olur. Yönetim, hoca ve ya futbolcular olsun hiç önem arz etmiyor. Önemli olan bu kişileri yalnız bırakmamak ve gerekli destek verilmelidir. Destek verildiğinde Büyükçekmece Belediyespor, yeni bir sayfa açarak çıktığı bu yolun sonunda mutlu olacaktır. Başarıya herkesin sahiplendiğini çok iyi biliyoruz fakat başarısızlığa da sahiplenilmesi gerekmektedir. O zaman burada işlerin iyi gittiğini gözlemlemiş oluruz. Bizler Ahmet Atalay ağabeyimize, yönetimimize, tekin kadroya ve futbolcularımıza gerekli desteği sunacağız. Bu desteğe bizler gibi Büyükçekmecelilerin de sahiplenmesini bekliyoruz. Yeni sezon öncesi iyi bir ekiple yola çıkacak olan Büyükçekmece Belediyespor’umuza şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz, Allah yardımcıları olsun” şeklinde konuştu.

Ahmet Atalay, teşekkür etti

Takıma tatlı ikramında bulunan ve camianın yanında olduğunu gösteren eski yöneticilerden Hüseyin Akgün ve Hüseyin Kaya’ya desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Büyükçekmece Belediyespor Başkan Yardımcısı ve Genel Kaptanı Ahmet Atalay, “Eski Yöneticilerimizden iki Hüseyin arkadaşımızla birlikte bu camianın iyi yerlere gelmesi için yönetimde yer alan diğer arkadaşlarımızla tek yürek olacağız. 8 yıl birlikte bu camiada Hüseyin Akgün ve Hüseyin Kaya ile görev yaptık. Görev yaptığımız sürü içerisinde hiçbir zaman ters düşmedik ve olumlu işlerin altına imzamızı birlik ve beraberlikle koymuş olduk. İnşallah kendileri yönetimde olmamalarına rağmen bu desteklerini sürdürürler.  Zaman zaman bu arkadaşlarımızla da bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunacağız. Büyükçekmece Belediyespor’a verdikleri ve verecekleri desteklerden dolayı bir kez daha kendilerine teşekkür ediyorum. Bu ziyaretlerin devam etmesi için gerekli yaklaşımı bu arkadaşlarımızla birlikte yapmayı planlıyoruz. İçimizden olan Hüseyin Akgün ve Hüseyin Kaya’nın bu camiaya dışarıdan da olsa desteklerinin olacağını düşünüyorum. Kendilerine bir kez daha Gazetemistanbul aracılığı ile teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

 

Bu haber 1160 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1358
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.196.116.3)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku