Reklam
Reklam
Reklam
-
Esnaf Odasına destek ziyareti

Esnaf Odasına destek ziyareti


Eklenme Tarihi : 20-7-2016
Esnaf Odasına destek ziyareti

Esnaf Odasına destek ziyareti

Silivrispor Yönetim Kurulu Başkan Ümit Kalko ile birlikte ilçe protokol ziyaretlerine devam ediyor ve son olarak Silivri Birleşik esnaf ve Sanatkârlar Oda Başkanı Nuray Koçer’i makamında ziyaret ettiler.

Yeni göreve gelmelerinin ardından ilçe protokol ziyaretlerine devam eden Silivrispor yönetimi Silivri Birleşik esnaf ve Sanatkârlar Oda Başkanı Nuray Koçer’i makamında ziyaret etti. Ziyarete Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş, Genel Kaptan Yusuf Temel, Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Kanburoğlu katıldı. Silivrispor heyetini Başkan Nuray Koçer ve yönetim kurulu üyeleri birlikte karşıladı. Geçtiğimiz sezonlarda iç sahada oynanan birçok maçı takip ettiğini belirten Silivri Birleşik esnaf ve Sanatkârlar Oda Başkanı Nuray Koçer yeni sezonda da maçları takip edeceğini söyledi. Ziyaretin ardından Silivrispor Başkanı Ümit Kalko, Nuray Koçer’e takımının atkısını hediye etti.

Bu haber 1071 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3972
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.163.20.123)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku