Reklam
Reklam
Reklam
-
İsmail Düzgün’den yuvaya dönüş

İsmail Düzgün’den yuvaya dönüş


Eklenme Tarihi : 20-7-2016
İsmail Düzgün’den yuvaya dönüş

İsmail Düzgün’den yuvaya dönüş

Silivrispor Kulübü yeni sezon için ismi sürekli gündemde olan ve Başkan Ümit Kalko tarafından mutlak bitirilmesi istenen yerli oyuncu İsmail Düzgün ile anlaşmaya vardı ve karşılıklı imzalar atıldı.

Silivrispor’un en parlak dönemlerinde forma giyen Kavaklı’lı oyuncusu İsmail Düzgün ile anlaşma sağlandı. Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko’nun transferinin mutlaka bitirilmesi istediği genç oyuncu ile Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş anlaşma sağladı. Silivri’de oynadığı sezonda attığı kritik gollerle takımın başarısında büyük payı olan genç oyuncu yeni sezonda gollerini Silivrispor için atacak. Forvet ve kanat oynayan genç oyuncu imzasını atmasının ardından ilk idmanını gerçekleştirdi. Silivrispor idari binasında Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş tarafından imzası attırılan genç forvet İsmail Düzgün imza töreninin ardından tesislere yerleşti.

Her şey Silivrispor için

Kongresinin sonrasında verdiği sözleri bir bir yerine getiren Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko son olarak gizli tutulan ve taraftarların büyük bir isteği olan İsmail Düzgün ile anlaştı. Yeni sezon için kolları sıvayan Silivrispor’da Başkan Ümit Kalko yaptığı açıklamasında; “Bizim yani Silivri’nin isminin ne denli önemli olduğunu cümle aleme gösterebilmek adına yerinde transferler gerçekleştirdiğimize inanıyorum. İsmail Düzgün bu ilçenin bağrından çıkmış genç ve yetenekli bir oyuncu. İlk transferlerimizin ardından bizzat alınmasını istediğim ve Futbol Şube Sorumlumuz Mutlu Memiş’e tüm yetkiyi verdiğim isimdir İsmail Düzgün. Şube sorumlum da bu işi ne yaptı etti ve bitirdi. Evet, Silivri’nin ismine yakışan transferler yapıyoruz. Bomba denebilecek bir transferdir bu. İlerleyen günlerde Silivrispor’dan daha başka isimlerin de transferini bekleyin isterim. Yeni sezon bizim için oldukça keyifli geçecek ve beklentilerimiz doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz transferlerle sağlam ve emin adımlarla ilerliyoruz. Her şey ilçemiz Silivri’nin ve onun güzel adına taşımakta olan Silivrispor’un başarısı içindir” dedi.

 

Bu haber 1155 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7661
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku