Reklam
Reklam
Reklam
-
Demirspor’un Altyapıları sahaya indi

Demirspor’un Altyapıları sahaya indi


Eklenme Tarihi : 23-7-2016
Demirspor’un Altyapıları sahaya indi

Demirspor’un Altyapıları sahaya indi

İstanbul Demirspor Altyapısı 2016-17 Futbol sezonu açtı. İstanbul un köklü kulüplerinden olan İstanbul Demirspor yeni sezon hazırlıklarına başladı. Küçükçekmece Halkalı Etap Stadında sezonu açan Lacivert Mavililer Altyapı Hocası Hakan Yıldırım yönetiminde sezonunun ilk çalışmasına başladı. Teknik Direktör Hakan Yıldırım’ın yaptığı İstanbul Demirspor yeni futbol ligine erken çalışmaya başladık. Kendine güvenen tüm yetenekli sporculara kapılarının açık olduğunu belirten Yıldırım, “Biz yetenekli sporcularımızı yetiştirerek onlara geleceklerini şekillendirme konusunda desteklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bu bizim sorumluluğumuzdur ve bu sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getireceğiz” şeklinde konuştu.

Altyapılara Gerekli eğilim gösterilmiyor

Genel Sekreter Ahmet Çalık’ta konu ile ilgili bir değerlendirme yaptı, “Altyapının hem maddi hem de saha imkânsızlığına rağmen başarılı olduğumuzu düşünüyorum. En büyük sıkıntı yöneticilerin alt yapı yerine üst yapıyı düşünmeleri oldu, bu konuda çok büyük sıkıntılar yaşadık. Bir takımın başarılı olması için altyapıya önem verilmesi lazım. İstanbul Demirspor’un en iyi zamanlarına bakın en az 7-8 tane altyapıdan oyuncu oynadığını görürsünüz. İstanbul Demirspor altyapısında her zaman oyuncu yetişti. Üst yapıda Altyapıdan ne kadar oyuncu oynarsa o takım o kadar başarılı olur. Ben ve arkadaşlarım hizmet ettiğimiz dönemlerle ilgili elimizden gelenin en iyisini hatta fazlasını yaptığımıza inanıyorum. Bu konuda vicdanen rahatız. Ancak alt yapıya önem vermeyenler vicdanen rahat mı bilemiyorum. Bunu kamuoyuna bırakıyorum. Biz vicdanen rahatız. Alt yapıda imkânsızlıklara rağmen oyuncu yetişiyorsa demek ki biz görevimizi yapmış oluyoruz” dedi.

 

Bu haber 1307 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9563
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.81.69.220)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku