Reklam
Reklam
Reklam
-
Kulüpler birliği için büyük iddia

Kulüpler birliği için büyük iddia


Eklenme Tarihi : 23-7-2016
Kulüpler birliği için büyük iddia

Kulüpler birliği için büyük iddia

Geçtiğimiz yıl içinde olağan kongresini yaparak göreve gelen Veysel Zıroğlu başkanlığındaki Silivri Kulüplerini Destekleme Dernek binası iki aydır açılmayanca kulüpler isyan noktasına geldi.

Silivri ilçe kulüplerinin sorunlarını gidermek adına hayata geçen ve belediye ve federasyon ile köprü olması gereken Kulüpler Birliği binası iki aydır açılmaması tartışmalara yol açtı. Kılıçlıspor Kulüp Başkanı Veysel Zıroğlu başkanlığındaki dernek aynı süre içinde de haftalık olağan bilgilendirme toplantılarını da yapmadığı gelen bilgiler arasında. Silivri Belediyesine ait olan iş hanında bulunan idari bina kapısına gelen kulüp yönetici ve başkanları derneğin kapısının kapalı olması ve kapı önündeki gazetelerin alınmamasından dolayı da rahatsızlar.

Silivri Kulüplerini Destekleme Derneği’nin asli görevleri arasında olan ilçe kulüplerinin sorunlarını dinleme ve çözüm bulma işlerinin de yaklaşık iki aydır yapılmadığı bildirildi. Yaklaşan sezon öncesinde lisans evraklarını bırakmak isteyen kulüp yönetici ve başkanları kapalı olan kapıyı görünce çözüm aramaya başladı.

Bu haber 1055 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1944
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.174.43.27)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku