Reklam
Reklam
Reklam
-
A Takıma Altyapı takviyesi

A Takıma Altyapı takviyesi


Eklenme Tarihi : 23-7-2016
A Takıma Altyapı takviyesi

A Takıma Altyapı takviyesi

Yeni Futbol sezonunda iddialı bir takım kurmayı amaçlayan Süper Amatör lig takımlarından İFAspor, yeni sezonda altyapısından yetişen 5 oyuncuyu A Takım kadrosuna dahil ederek gençlere verdiği önemi bir kez daha göstermiş oldu.

Türk Futboluna gerek altyapıdan yetiştirdiği oyuncularla elde ettiği başarılarla katkı sağlayan İFAspor, yeni sezon öncesi 5 Futbolcuyu A Takım kadrosuna katarak bu yolda ne kadar iddialı olduklarını gösterdiler. Küçükçekmece temsilcisi altyapısından yetiştirdiği Aliekber, Hasan, Emrullah, Hamza ve Doğanay’ı A takım kadrosuna dahil ederek diğer gençlerin de önlerini açmış oldu. İFAspor Altyapı Hocası Cem Koçman, “İFAspor Kulübü olarak, gençlerin yetişmesine ve altyapılara verdiğimiz önem, 5 genç oyuncumuzun birden A Takım kadrosuna dahil edilmesiyle bir kez daha belgelenmiş oldu. Genç oyuncularımızın takımımıza yeni sezonda büyük güç ve enerji katacağına inanıyoruz. Gelecek yıllarda da bu akışın devam etmesini sağlamak için çok çalışacağız” dedi.

 

Bu haber 1181 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3931
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku