Reklam
Reklam
Reklam
-
Kalko ve yönetimi Kasaba’yı unutmadı

Kalko ve yönetimi Kasaba’yı unutmadı


Eklenme Tarihi : 23-7-2016
Kalko ve yönetimi Kasaba’yı unutmadı

Kalko ve yönetimi Kasaba’yı unutmadı

Silivrispor yönetim kurulu geçtiğimiz günlerde kulübün resmi taraftar grubu olan Genç Kasaba Taraftarlar Derneği’ni lokalinde ziyaret etti.

Kulüp Başkanı Ümit Kalko, Yönetim Kurulu Üyesi Tuncay Kanburoğlu, Genel Kaptan Yusuf Temel ve Futbol Şube Sorumlusu Mutlu Memiş ile birlikte Silivrispor Genç Kasaba Taraftarlar Dernek Başkanı Ahmet Nedim Bozdağ’ı dernek lokalinde ziyaret ettiler. Başkan ve yönetim kurulu üyelerine lokalin girişinde karşılayan Ahmet Nedim Bozdağ hoş geldin töreninin ardından misafirlerini lokalde hazırlattığı masada ağırladı. Bir saate yakın süren ziyarette içilen çayların ve yenilen meyvelerin ardından çıkan ortak sonuç yeni sezonda Silivrispor’a olan desteğin artarak devam edeceği oldu. Ziyaretin sonunda Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, Silivrispor Genç Kasaba Taraftarlar Dernek Başkanı Ahmet Nedim Bozdağ’a kulübün resmi atkısını hediye etti ve yeni sezonda desteklerini beklediklerini dile getirdi.

 

 

 

Bu haber 1388 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10181
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.84.139.101)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku