Reklam
Reklam
Reklam
-
Küçükçekmecespor’u ‘İçten’ şahlandıracak

Küçükçekmecespor’u ‘İçten’ şahlandıracak


Eklenme Tarihi : 29-7-2016
Küçükçekmecespor’u ‘İçten’ şahlandıracak

Küçükçekmecespor’u ‘İçten’ şahlandıracak

Süper Amatör Lig takımlarından Küçükçekmecespor geçtiğimiz sezon İstanbul Malatyaspor’u şampiyon yaparak takımın Süper Amatör Lige çıkmasında pay sahibi olan başarılı Teknik Direktör Aytaç İçten ile anlaştı. 2015-2016Futbol sezonunda İstanbul Malatyaspor takımını çalıştıran ve namaglûp şampiyon yapan başarılı Teknik Direktör Aytaç İçten, Küçükçekmecespor Kulübü Başkanı Ahmet Kurşun ile bir yapılan görüşmenin ardından kendisini Küçükçekmecespor’lu yapan imzayı atarak yeşil-beyazlı renklere büründü.
Kurşun; Gençlere değer vereceğiz
Küçükçekmecespor Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun, imza töreninin ardından yaptığı açıklamasında Aytaç İçten’i profesyonel liglerde futbol oynadığı dönemlerde de takip ettiğini Küçükçekmecespor’da da forma giymesini çok arzu ettiklerini fakat bugün bunu oyuncu değil Teknik Kadroya dahil ederek başarmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Kurşun sözlerine şöyle devam etti, “Aytaç İçten’in futbolculuğunu da çok yakından takip ettiğim bir kardeşimiz. Geçtiğimiz sezon İstanbul Malatyaspor’da yaptığı işleri de yakından takip ettik. İstanbul Malatyaspor’da da iyi işler yaptı. Gençlere de önem verdiğini biliyorduk. Burada da iyi işler yapacağına inandığımız için kendisiyle anlaşmak istediğimizi ilettik. Hocamızın buraya gelmesine de tek başıma karar verdim. Bu kararı tek başıma aldım. Kimseye danışmadım. Allah inşallah bizi utandırmaz” diyerek hocaya güvendiğini söyledi.
Bize yakışanı yapacağız
Hedefleriyle ilgili de konuşan Küçükçekmecespor Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun, ilk hedeflerinin centilmence mücadele ederek Küçükçekmecespor’un adına yakışan bir mücadele örneği sergilemek olduğunu söyledi. Kurşun, “Bizim ilk hedefimiz centilmenlik içinde, sakatlık ve bela yaşamadan Küçükçekmecespor’a yakışan bir yerde sezonu tamamlamaktır.
Her şeyden önce gençlere değer vereceğiz. Elimizdeki gençlerin önünü açmaya çalışacağız. Hocalarımdan da şunu istedim bana 3 sene sonrasının takımını yapın. Kesinlikle şampiyonluk falan beklemiyorum. Şampiyonluğa falan da takım kurmayacağız. Hocalarımıza da her türlü desteği vermeye hazırız. Daha önce profesyonel lige de çıktık. Ben bu sezon altyapıda 20 maç takip ettim. Çocuklarla birlikte yeri geldi maç yemeği yedik, oturduk, birlikte keyif yaptık. Onların o heyecanını gördüm ve neticesinde o genç takımla şampiyonluk yaşayarak 3. Lige çıktık. Bu heyecanı yakalamak önemli, o çocukların gözünde o heyecanı gördüğüm için hep beraber el ele verip bu gençlere sahip çıktık. Yeni yapılanma ile de geçtiğimiz yıllardaki hedefi yakalamak için mücadelemizi sonuna kadar sürdürmeye gayret göstereceğiz” dedi. Aytaç İçten; büyük bir camiaya geldim.
Küçükçekmecespor Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun ve sportif direktör Ali Nuhoğlu’nun da hazır bulunduğu imza töreninin ardından bir açıklama yapan Küçükçekmecespor’un çiçeği burnunda yeni Teknik Direktörü Aytaç İçten, çok büyük bir camiaya geldiğini, buradaki sorumluluğun farkında olduğunu söyledi. Aytaç İçten, transferi hakkında ve camia ile ilgili övgü dolu sözler sarf etti. “Küçükçekmecespor camiası inan çok büyük bir camia. Başkanımıza ve yönetim kurulunda yer alan diğer arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bana duydukları güveni boşa çıkarmamak için elimden geleni yapacağım. Bu saatten sonra Allah herkesin gönlüne göre versin” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 1158 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 10850
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.174.43.27)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku