Reklam
Reklam
Reklam
-
Silivri Kadıköy, sahasına kavuştu

Silivri Kadıköy, sahasına kavuştu


Eklenme Tarihi : 6-8-2016
Silivri Kadıköy, sahasına kavuştu

Silivri Kadıköy, sahasına kavuştu

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın 2016 yatırım programı kapsamında Kadıköy Mahallesi’nde başlattığı spor alanı düzenleme çalışmaları tamamlandı.

Silivri Belediyesi tarafından Kadıköy’de yapılan spor alanı düzenlemesi bölgede modern bir değişim yarattı. Ayla Sokak’ta atıl şekilde bulunan mera, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın talimatlarıyla halı saha, idari bina ve seyirci tribünü ile modern bir tesis haline getirildi. Heyecanlı futbol karşılaşmalarına ve antrenmanlara ev sahipliği yapacak saha, peyzaj düzenlemelerinin de tamamlanmasıyla halkın kullanımına açıldı.

Her Evden en az bir çocuk sporla tanışmalı

Spor kitleselleştirilmeli diyen Başkan Işıklar: “Amacımız yavrularımızın her mahallemizde spor yapmasını sağlamak. Forma giyen çocuk terörist olmaz. Sağlıklı, cumhuriyet değerlerine sahip çıkan, sorgulayan, yaratıcı, refah içinde yaşayan bir millet yetiştirmek için eğitim hizmetlerini çalışmalarımızın merkezine koyuyoruz. Tüm sorunların kökünde eğitim yatıyor. Spor eğitimleri bunun sadece bir tanesi. Spor kitleselleşmeli, her evden en az bir çocuğumuzun sporla tanışması için çalışıyoruz” dedi.  Diğer taraftan Silivri Belediyesi 2016 yatırım programında Kadıköy Mahallesi Ayla Sokak’ta yapılan Spor Alanı Düzenleme Çalışmaları kapsamında toplam 2278 metrekare alan üzerinde; 989 metrekare futbol sahası, 403 metrekare sert zemin düzenlemesi, yeşil alan ve saha içi aydınlatma tesisatı, saha etrafı tel çit montajı ve yeşil alan düzenlemesi gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber 1827 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 9300
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.198.246.164)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku