Reklam
Reklam
Reklam
-
Ulaş’tan, Yağız Küçük açıklaması

Ulaş’tan, Yağız Küçük açıklaması


Eklenme Tarihi : 30-8-2016
Ulaş’tan, Yağız Küçük açıklaması

Ulaş’tan, Yağız Küçük açıklaması

Süper Amatör Lig takımlarından Yeşilova Esnafspor, 15 Gün önce anlaşma yaparak Nevşehir’deki kamp kadrosuna dahil ettikleri Futbolcuları Yağız Küçük’ün, “Verilen sözlerin yerine getirilmemesi üzerine takımdan ayrıldım” açıklamasına Yeşil Beyazlı kulüpten açıklıma geldi. Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş yaptığı açıklamasında şu sözlerine yer verdi, “Daha önce görüşüp anlaşmaya vardığımız Yağız Küçük, transferler alacaklarla ilgili gün geçtikçe bazı sözlerin tersine döndüğünü gördüm, ayrılma kararı aldım sözü üzerine açıklama yapmak zorunda kaldık. İsmi geçen Yağız Küçük ile diğer futbolcular ile görüştüğümüz gibi kendisi ile de görüşme yaptık ve yeni sezon için 25 kişilik kamp kadrosuna dahil ettik. 10 Günlük kamp çalışması sonrası İstanbul’a dönen takımımızda Teknik Direktörlerimiz bizlere vermiş olduğu raporda Yağız Küçük adlı oyuncunun disiplinsizlik, ciddiyetsizlik ve lakayıt içinde olduğunu ilerleyen zamanda çıktığımız yolda bizleri yalnız bırakacağı izlenimi görerek Yeşilova Esnafspor kulübü olarak biz kulüp olarak  kendisi ile ilişkimizi kesmiş bulunduk.

Hiç kimsenin parası kalmaz

48 Yıldır Türk sporuna hizmet eden Yeşilova Esnafspor kulübü şimdiye kadar onurlu duruşu ile gençlere spor yaptırmaya çalışmaktadır. Barışları ile dolu olan güzide kulübümüze hiç kimsenin böyle ve ya buna benzer iftiralar atmaya hakkı yoktur. Yeşilova Esnafspor kulübün de geçmişte hiç bir futbolcunun parası kalmamıştır .Futbolcu kardeşlerimiz imkanları ve para kazanacağı kulüp bulduğunda kulüp olarak elimizden geldiğince kendilerine yardımcı oluyoruz bunun örnekleri vardır.Yağız Küçük isimli futbolcu galiba birileri para hırsına kendini kaptırarak daha iyi yerlerde futbol oynayacak sevdasına kendini kaptırmış kendiliğinden böyle bir senaryo üretmiştir. Yağız Küçük isimli futbolcu kendisi bırakmamıştır, futbolcunun Disiplinsizlik ,ciddiyetsilik ve lakayık içinde olduğunu bizim Ahlaklı futbolculara kapımızın açık olduğunu söyleyerek biz onu gönderdik, kendi isteğiyle kulübümüzden ayrılmamıştır” dedi.

 

 

 

 

Bu haber 1141 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 5671
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.174.43.27)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku