Reklam
Reklam
Reklam
-
Süper Amatör, sahaya iniyor

Süper Amatör, sahaya iniyor


Eklenme Tarihi : 9-9-2016
Süper Amatör, sahaya iniyor

Süper Amatör, sahaya iniyor

İstanbul’da Süper Amatör Ligde 2016-2017 Futbol Sezonu heyecanı 10 Eylül Cumartesi günü start alıyor. Kurban Bayramı münasebeti ile tüm maçların Cumartesi günü oynanacağını açıklayan TFF İstanbul İl Temsilciliği, maç programını aşağıdaki gibi şekillendirdi

1.GRUP
14:00 Topçularspor - Irmakspor (Alibeyköy)
14:00 Esentepe Adıyaman – M.K.Paşaspor (Zara )

16:00 Kartal Belediyespor - Kanlıcaspor (K.Köse)

17:00 Nişantaşı FK - Davutpaşaspor (Yusuf Tunaoğlu)
Okspor  BAY
2.GRUP
12:00 Bostancıspor - Ortaçeşmespor (Yenisahra)
16:00 Sultanbeylispor - Dolayobaspor (Sultanbeyli)

16:30 Selimiyespor - Mahmutbeyspor (Selimiye)

16:30 Vardarspor - Küçükköyspor (Namık Sevik)

17:00 Bakırköy - Küçükçekmece (Bakırköy 1 Nolu)

15:00 Ömerli Köyü BAY
3.GRUP
14:00 Kadırgaspor - Galataspor (Namık Sevik)
15:00 1924 Yeniköyspor - Yeşilpınarspor (Bolluca)
16:30 Kuruçeşmespor - Merkezefendispor (Çilekli)

16:30 Paşabahçespor - Kestanelikspor (Paşabahçe)

17:00 Gazi Mahallesi SK - Kuştepespor (Gazi Mah)
4.GRUP
16:30 Zara Ekinlispor - Dikilitaşspor (Zara Ekinli)

17:00 Çıksalınspor - Batı Trakya Türkleri (Beyoğlu )

17:00 İzzettinspor - Büyükçekmecespor (İzzettin Stadı)
17:00 Çubukluspor – İst. Güngörenspor (Ortaçeşme)
17:00 Dudulluspor - Esenyurtspor (Dudullu Stadı)
5.GRUP
14:00 İst. Beylikdüzüspor - Osmaniye İstiklal (Gürpınar)

16:00 Kaynarcaspor - Mecidiyeköyspor (Kaynarca)

16:30 Alibeyköy Parsellerspor - Çayırbaşıspor (Alibeyköy)

17:00 Bağcılar Güneşlispor - Kocasinanspor (Mahmutbey )
17:00 Yahya Kemal İY. - Tuzla Şifaspor (Yahya Kemal )
6.GRUP
14:00 Şafakspor - Sultanbeyli Uzunderespor (Rami Stadı)
14:00 Çamlıcaspor - 1877 Alemdağspor (Yenisahra)

16:00 Taksimspor - İFA (Hasbahçe)

16:30 Gülsuyuspor - Şile Yıldızspor (Başıbüyük)
17:00 İst.Bafraspor - İstanbulspor Kulübü (B.Paşa Bld)
7.GRUP
14:00 Yeldeğirmenispor - İhsaniyespor (Selimiye)
14:00 Ortaköyspor - Sütlücespor (Çilekli)
14:00 Soğuksuspor - Yenibosnaspor (Paşabahçe)
16:00 Albayrakspor - Kurtköspor (Albayrak Çim)
16:30 Ramispor - Yıldırım Bosnaspor (Rami Stadı)
8.GRUP
15:00 Siirt Y.Selimspor - Öznakkaşspor (F.Mimarsinan)
16:30 Bağlarbaşı - Beykozspor (Yenisahra)

17:00 B.Evler Gümüşhane - Altıntepsi Makel  (Kocasinan)

17:00 Avcılar Belediyespor - İstanbul Konyaspor (Firüzköy)
17:00 Yeşilova Esnafspor - Feriköyspor (Kemal Aktaş)
9.GRUP
15:00 Hasköyspor - Ayazağaspor (Beyoğlu Stadı)
16:00 İst. Malatyaspor - Anadolu Hisarı İ.Y (Sefaköy Kartal)
17:00 Pazariçi Köprülü - Karabekirspor (Gaziosmanpaşa)
17:00 Esenler Tokatspor – B.Şehir Kartalspor (Albayrak)
17:00 Çeliktepespor - İkitellispor (Seyrantepe)
10.GRUP
12:00 Leventspor - Sekbanlarspor (Çilekli)
16:30 Gürpınarspor - Yeşilköyspor (Gürpınar Stadı)
17:00 İstanbul Sinopspor - Alibeyköyspor (Metin Oktay)
17:00 Arnavutköy Belediyespor - Beyoğlu Yeniçarşı (Bolluca)
17:00 Yeniköyspor - İstanbul Mesudiye (Çayırbaşı)

Bu haber 833 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 3256
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:34.204.52.4)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku