Reklam
Reklam
Reklam
-
Kalko, “Önceliğimiz borçlar, şampiyonluk değil”

Kalko, “Önceliğimiz borçlar, şampiyonluk değil”


Eklenme Tarihi : 26-9-2016
Kalko, “Önceliğimiz borçlar, şampiyonluk değil”

Kalko, “Önceliğimiz borçlar, şampiyonluk değil”

Hafta sonu Silivri Belediye Başkanı Özcan Işaklar’ın tüm Silivri kulüp başkan ve yöneticilerini ağırladığı kahvaltılı toplantıda konuşan Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko, Silivrispor 3.3 milyon olan borcunun yarılandığını duyurdu.

Silivri ilçesinde faal olan tüm kulüplerin Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın daveti ile gerçekleşen toplantıda konuşan Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko göreve geldiklerinden bu zamana kadar geçen süreçte hem transferlerini yaptıklarını hem de kulübün 3.3 milyon olan borcunu 1.8 milyona indirdiklerini belirtti. Silivrispor Kulüp Başkanı Ümit Kalko yaptığı konuşmasında; “Silivri’de faal olan tüm kulüplerimizin bir arada olması gerçekten güzel bir görüntü. İlçenin var olabilmesi ve o ilçenin isminin en iyi şekilde temsil edilebilme noktasında çalışan kulüplerin küçümsenemez çabaları ile ilçemiz günden güne tanınıyor.

 BORCUMUZU 3.3 MİLYONDAN 1.8 MİLYONA İNDİRDİK

Bizler göreve geldiğimiz günden bu güne kadar ne şartlarda çalıştığımızı yönetim kurulundaki arkadaşlarım çok iyi bilir. Göreve geldiğimizde ilk yaptığımız iş ilçemiz kulüpleri ile bir araya gelerek iftarımızı yapmıştık. O zaman da dediğimiz gibi bir bütün halinde birlikte çalışmak zorundayız. Kulübümüzün 3.3 milyon olan burcu artık 1.8 milyona inmiştir. Bu borcun bu seviyelere inmesinde en büyük pay benimle birlikte taşın altına elini koyan yönetim kurulundaki arkadaşlarım ve tabii ki de Silivri Belediye Başkanımız Özcan Işıklar’dır. Çok çalışıyoruz, yılmadan, yorulmadan ilçenin ismini en iyi yerlere taşıyabilme ve reklamını yapabilme adına. Yine göreve geldiğimizde önceliğimizin kulübün borçlarının ödenmesi olduğunu ve bundan dolayı da bu sezon bizden şampiyonluk beklenmemesini uygun görmüştük. İlk altı aylık periyotta bunu başardık. 3.3 milyon olan borcumuz artık 1.8 milyondur. Bundan daha güzeli var mı? Borçlarımızın yapılandırılması ve feda eden esnafımızın da desteği ve ilçe spor kulüpleri ile birlikte bir milada imza atmayı arzuluyorum. Yeni sezonda şampiyonluğa koşan bir Silivrispor’u birlikte inşa edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

Bu haber 1302 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 7117
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.161.118.57)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku