Reklam
Reklam
Reklam
-
Gülbaran; Sezon sonunda hesabını sorarım

Gülbaran; Sezon sonunda hesabını sorarım


Eklenme Tarihi : 7-10-2016
Gülbaran; Sezon sonunda hesabını sorarım

Gülbaran; Sezon sonunda hesabını sorarım

Bölgesel Amatör Lige 9-0 gibi tarihinde olmayan bir mağlubiyetle başlayan Vefa’da, eski Başkan Mesut Gülbaran, yaptığı açıklamada yeni yönetimi suçlayan ifadeler kullandı.

 Yeşil-beyazlılara 6 yıl Başkanlık yaptıktan sonra bu sezon Kulübü, eski Yöneticilere devreden Gülbaran, Süleyman Karadayı Başkanlığındaki Yönetime, ilk maçtaki ağır mağlubiyet ile Çarşamba günü Vefa Lisesinde yapılan toplantıda, orada bulunmadığı halde kendisi aleyhinde gerçekle bağdaşmayan suçlamalar yapıldığı iddiasına büyük tepki gösterdi.

 "Ben, Vefa’yı nereden aldım, nerelere getirdim, şimdiki Yönetimin yaptığına bir bakın, henüz ilk maçta tarihimize kara bir leke sürdüler" diye konuşan Gülbaran, açıklamasında özetle şunları söyledi.

“Vefa olarak tarihte çok yenilgiler gördük, çok acılar çektik ama böylesi bir acıyı yaşamamıştık, bunu bize ilk maçta yaşattılar.

Süleyman Karadayı, Vefa Lisesindeki toplantıda beni haksız yere suçladı, itham etti. Bu yakışık almayan bir durumdur.

Ben Kulübü kimseye poşet ile vermedim. Kulübü devrederken kendilerine yardımcı oldum.

Beni, Vefa’nın Üyelerine karşı kışkırtmak istiyorlar. Bunlar çirkin şeyler.

Süleyman Karadayı konuşmalarına dikkat etmeli, verdiği beyanatlara dikkat etmeli. Doğruları söylemeli ve gerçekleri konuşmalı.

Süleyman Karadayı geçtiğimiz yıllarda biz de Yöneticilik yaptı. Hiçbir zaman verdiği sözleri yerine getirmedi.

Vefa hiçbir zaman 9 farklı mağlubiyet almadı. Bu sonuç Kulübümüze sürülen kara bir lekedir. Süleyman Karadayı buna rağmen çıkıp başkasını suçluyor. Ben skoru duyduğumda üzüntümden kendime gelemedim.

Bu Kulüp 108 yıllık şerefli bir tarihe sahiptir. Kimse de Kulübümüzün şerefine leke süremez.

Süleyman Karadayı ile konuşmak istiyorum ancak benim numaralarımı engellemiş. Kendisine ulaşamıyorum. Ben Mesut Gülbaran’ım, Vefa’da 6 yıl Başkanlık yaptım, hizmetim geçti. Bunu unutmasınlar…

Vefa’nın Kulüp lokalini yaparken bir lira destek olmayanlar, bir de üstüne bizi şikayet ettiler. Ben, Kulüp Müdürüm ve Muhasebecimiz; SİT alanına bina yapmak suçundan 1 sene 8 ay hapis cezası aldık. İfade vermeye, bize destek olmaya bile gelmediler.

Vefa’yı devrederken 1 kuruş borç bırakmadım.

Vefa’ya kim kötülük yaparsa hesabını soracağım.

Seneye Olağan Kongre var, Kongrede çıkar konuşurum. Elimi yine taşın altına sokmasını da bilirim. Vefa’nın başarısı için herşeyi yaparım.

Vefa böyle giderse tarihinde hiç olmadığı kadar geriye gidecek. Buna hem ben hem de Vefalıların gönlü razı değil” dedi.

Ali Kemal Demir

 

Bu haber 1649 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 4788
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.92.28.84)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri
Gazete İstanbul Oku