Reklam
Reklam
Reklam
-
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı


Eklenme Tarihi : 7-10-2016
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı

İstanbul Süper Amatör Ligde 8 Ekim Cumartesi ve 9 Ekim Pazar günü oynanacak maçların programını aşağıdaki gibi şekillendi. Tekli Gruplar Cumartesi, çiftli Gruplar ise Pazar günü maçlarını oynayacak ve haftayı tamamlamış olacaklar.
8 EKİM CUMARTESİ
1. Grup
13.00 Nişantaşıspor - Kartal Bld (Yusuf Tunaoğlu)
15.00 Esentepe Adıyamanspor - Yücespor (Zara Ekinli)
15.00 Okspor - Kanlıcaspor (Beyoğlu)
15.00 Mustafa Kemal Paşaspor - Davutpaşaspor (Firuzköy)
3. Grup
14.00 1924 Yeniköyspor - Kadırgaspor (Bolluca)
15.00 Gazi Mahallesi SK - Paşabahçespor (Gazi Mahallesi)
15.00 Yeşilpınarspor - Kestanelikspor (Yıldıztabya)
15.00 Kuştepespor - Merkezefendispor (Nurtepe)
16.00 Kuruçeşmespor - Galataspor (Çilekli)
5. Grup
13.00 Mecidiyeköyspor - Tuzla Şifaspor (Seyrantepe)
15.00 Beylikdüzüspor - B.Güneşlispor (Gürpınar)
15.00 İstiklalspor - Çayırbaşıspor (Bakırköy Bld)
15.00 Yahya Kemalspor - Kocasinanspor (Yahya Kemal)
15.00 Kaynarcaspor - Parsellerspor (Kaynarca)
7. Grup
13.00 Sütlücespor - Yıldırım Bosnaspor (Beyoğlu)
14.00 Ortaköyspor - Albayrakspor (Çilekli)
15.00 Soğuksuspor - Kurtköyspor (Paşabahçe)
15.00 İhsaniyespor - Yenibosnaspor (İhsaniye)
16.00 Yeldeğirmenispor - Ramispor(Selimiye)
9. Grup
15.00 İkitellispor - Karabekirspor (İFA)
15.00 Malatyaspor - Ayazağaspor (Vefa)
15.00 Başakşehir Kartalspor - Anadolu Hisarı (Cebeci)
15.00 İstanbul Tokatspor - Pazariçi Köprülüspor (Albayrak)
15.00 Çeliktepespor - Hasköyspor (Seyrantepe)
9 EKİM PAZAR
2. Grup
15.00 Ömerli Köyü SK - Mahmutbeyspor (Hadımköy)
15.00 Bakırköyspor - Bostancıspor (Bakırköy Bld)
15.00 Vardarspor - Ortaçeşmespor (Namık Sevik)
15.00 Küçükköyspor - Dolayobaspor (Ramazan Süt)
15.00 Sultanbeylispor - Selimiyespor (75. Yıl)
4. Grup
14.00 Dikilitaşspor- Büyükçekmece Bld (Çilekli)
15.00 İstanbul Güngörenspor - Esenyurtspor (Yahya Baş)
15.00 Zara Ekinlispor - Çıksalınspor (Zara Ekinli)
15.00 Çubukluspor - İzzettinspor (Paşabahçe)
15.00 Dudulluspor - Batı Trakyaspor (Dudullu)
6. Grup
11.30 Bafraspor - Uzunderespor (Bayrampaşa Bld)
15.00 Çamlıcaspor - Taksimspor (Yenisahra)
15.00 1877 Alemdağspor - İstanbulspor (Alemdağ)
15.00 Şile Yıldızspor - İFA (Şile)
15.00 Gülsuyuspor - Şafakspor (Başıbüyük)
8. Grup
13.00 Bağlarbaşıspor - Altıntepsispor (Yenisahra)
15.00 Yeşilova Esnafspor - Avcılar Bld (Kemal Aktaş)
15.00 İstanbul Siirtspor - B. Gümüşhanespor (Alibeyköy)
15.00 Feriköyspor - Beykoz (Feriköy)
10. Grup
13.00 Yeşilköyspor - Yeniçarşıspor (Bakırköy Bld)
13.00 Mesudiyespor - Sekbanlarspor (Paşabahçe)
15.00 Gürpınarspor - Leventspor (Gürpınar)
15.00 Yeniköyspor - Sinopspor (Çayırbaşı)
15.00 Arnavutköy Bld - Alibeyköyspor (Bolluca)

Bu haber 991 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1460
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.227.76.35)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku