Reklam
Reklam
Reklam
-
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı


Eklenme Tarihi : 15-10-2016
Süper Amatör Lig Maç Programı

Süper Amatör Lig Maç Programı

15 EKİM CUMARTESİ

2. GRUP
13:00 Mahmutbey - Küçükköy (Mahmutbey)
15:00 Ortaçeşme – Ömerlispor (Ortaçeşme)
15:00 Selimiyespor - Bakırköyspor (Selimiye)
15:00 Dolayoba - Küçükçekmece (Kaynarca)
16:00 Bostancıspor - Vardarspor (Yenisahra)
4. GRUP
13:00 Çıksalınspor - Dudulluspor (Beyoğlu)
15:00 Batı Trakya - Dolayoba (Merkezefendi)
15:00 İzzettinspor - Zara Ekinlispor (İzzettin)
15:00 Büyükçekmece – İst. Güngören (B.Çekmece)
15:00 Esenyurtspor - Çubukluspor (Esenyurt Bld)
6. GRUP
15:00 İstanbulspor - Çamlıcaspor (Küçükçekmece)
15:00 Halkalı İFA Spor - 1877 Alemdağspor (İFA)
15:00 Sultanbeyli Uzundere - Şile Yıldız (75. Yıl)
15:00 Şafakspor – İst.Bafraspor (Rami)
16:00 Taksimspor - Gülsuyuspor (Feriköy)
8. GRUP
14:00 Beykozspor 1908 - Yeşilova Esnaf (Paşabahçe)
15:00 B.Evler Gümüşhane - Bağlarbaşı (Kocasinan)
15:00 İstanbul Konyaspor - Feriköy (Namık Sevik)
15:00 Avcılar BLD.Spor - Siirt İst.Y.Selim (Firüzköy)
10. GRUP
13:00 İst.Sinopspor - Arnavutköy Belediye (K.Çekmece)
14:00 Leventspor - Yeniköyspor ( Beşiktaş BLD. Çilekli)
15:00 Sekbanlarspor - Yeşilköyspor (İBB Bayrampaşa)
15:00 Alibeyköyspor - İstanbul Mesudiyespor (Alibeyköy)
15:00 Beyoğlu Yeniçarşıspor - Gürpınarspor (Beyoğlu)

16 EKİM PAZAR

1. GRUP
14:30 Davutpaşa - Irmakspor (Namık Sevik)
15:00 Kanlıcaspor – M.Kemal Paşaspor (Ortaçeşme)
15:00 Yücespor - Okspor (Bakırköy 1 Nolu Saha)
16:00 Kartal Belediye - Topçularspor (Bulvar)
3. GRUP
10:45 Kadırga - Kuruçeşme (Namık Sevik)
13:00 Paşabahçe - 1924 Yeniköyspor (Paşabahçe)
13:30 Galataspor - Yeşilpınarspor (Beyoğlu)
15:00 Merkezefendi - Gazi Mahallesi (M.Efendi)
15:00 Kestanelik - Kuştepe (İzzettin)
5. GRUP
14:00 Tuzla Şifaspor - Kaynarcaspor (Kurtköy)
15:00 Kocasinan - Osmaniye İstiklal (Kocasinan)
15:00 Bağcılar Güneşli - Yahya Kemal (Mahmutbey)
15:00 Alibeyköy Parseller - Beylikdüzü (Alibeyköy)
15:00 Çayırbaşı - Mecidiyeköy (Çayırbaşı)
7. GRUP
15:00 Albayrak - Soğuksuspor (Albayrak)
15:00 Ramispor – İst.Ortaköyspor (Rami)
15:00 Yıldırım Bosna - İhsaniye (İBB B.Paşa)
16:00 Kurköyspor - Sütlücespor (Kurtköy)
17:00 Yenibosna - Yeldeğirmeni (Bahçelievler)
9. GRUP
15:00 Ayazağaspor - İkitellispor (Ayazağa)
15:00 Anadolu Hisarı - Esenler Tokatspor (Paşabahçe)
15:00 Karabekirspor - Başakşehir Kartal (Ümraniye)
15:00 Pazariçi Köprülü - Çeliktepe (Gaziosmanpaşa)
15:30 Hasköyspor – İst.Malatyaspor (Beyoğlu)

 

Bu haber 747 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1963
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:54.90.204.233)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku