Reklam
Reklam
Reklam
-
Birinci Amatör Lig Toplu Sonuçlar

Birinci Amatör Lig Toplu Sonuçlar


Eklenme Tarihi : 17-10-2016
Birinci Amatör Lig Toplu Sonuçlar

Birinci Amatör Lig Toplu Sonuçlar

1. GRUP

Başakşehir – Gazitepespor 2-1
Çanakçaspor - Yeşil Esenyurt 0-3
B. Mimarsinan – Kavaklıspor 1-4
Bollucaspor - Avcılar Cihangir 2-1
2. GRUP
Gökçeali – Kamiloba 1-2
Hadımköy - S. Ortaköy 1-0
Çiftlikköyspor - Avcılar Yeşilkent 2-1
Kayaşehir - Güzelcespor 2-1

3. GRUP
Alibeyspor - Muratbeyspor 2-2
Büyük Kılıçlı - Subaşıspor 1-2
Tepecik Anadolu - Başakşehir İkitelli 4-1
Akalanspor – Denizköşklerspor 1-2
4. GRUP
Kocamustafapaşa - Küçükçekmece İY 0-4
K.K. Mevlana - Bayrampaşa Demir 2-0
Kağıthane - Bağcılar İY Cemspor 4-0
Muradiye - Yenişehir 2-2
5. GRUP
Cevatpaşa – Zeytinburnuspor 2-2
Fatih Hilal - Şirinevler (T)
Hürriyetgücü - Güngörenspor 0-1
Yedikule - Havataşspor 1-3

6. GRUP
Ateştuğlaspor - Yeni Özkartal 0-1
Selvispor - Pınarspor 3-2
Teraziderespor - Sefaköy Kartal 2-1
Hamidiyespor - Tophane Tayfun 1-0
Cevat Köprübaşı - Küçükayasofya 6-0
7. GRUP
Piyalepaşa - Ulutepespor 2-0
Topkapıspor - Altınovaspor 1-0
B.Evler Soğanlı - Abidei Hürriyet 7-0
Kumkapı Sarıçubuk – Etilerspor 1-2
Mahmutşevketpaşa - Tepebağ Kültür 2-1

8. GRUP
Sanayi Mahallesi - Kilyos 0-0
Bahçelievler - Şişli Yaylaspor 3-1
S. Sultançiftliği - Cerrahpaşaspor 3-2
İstanbul Trabzon - Gültepe 1-2
Esenler - Zeytinburnu Yıldız 0-1

9. GRUP
Çapaspor – Eroğluspor 5-2
Ceylanspor - Bayrampaşa Teknik 1-4
Bahçeköy - Gültepe Özgençlik 1-2
Günyamaç - Şafak 76: 2-1

10. GRUP
Karadolapspor - Çayırgücü 5-3
Kanarya Azimspor - Aksaray 0-2
İstanbul Gümüşhane – Örnektepe 0-3
Akatlar - Okmeydanı Fetih 2-0
11. GRUP
Poligon Fethiye - Çankırı Marufspor 3-1
Küçükpazar - Giresun Emeksan 0-1
Çeliktepe Ümit - Yıldıztabya 3-1
İstanbul Bulancak – Haliçspor (T)

12. GRUP
Boğaziçi - Balat Yeşilova 0-0
Seyrantepe Yeşilce – Kartaltepe 0-3
Sultanmuratspor - Şehzadebaşıspor 4-1
İstanbul Bayburtspor - Güneşlispor 3-2
13. GRUP
Haydarspor – Nurtepespor 2-0
Cevizlispor - Harmantepe 1-3
1863 Boğaziçi - Araphan 1-3
Y.Levent Konaklar – Damlaspor 2-1

14. GRUP
Taşdelen - İçerenköy İY  9-1
Örnekköyspor - Esnafspor 2-2
Koşuyoluspor - Balkan Yeşilbağlar 5-1
İdealtepespor - Barbarosspor 1-2
15. GRUP
14:00 P.Kaynarca - Üsküdar Anadolu 4-1
15:00 Sancaktepe - Küçükyalı Yelken 0-0
15:30 Heybeliada - Taçspor 3-1

16. GRUP
Elmalıspor - Maltepe Yıldızspor 4-3
Valide Tayfunspor - Sahilspor 0-1
Pendik Kavakpınar - Orhanlıspor 2-0
Acıbadem - Yamanspor 0-4
17. GRUP
Gümüşsuyu - Sapanbağları 4-1
Kartalgücü - 1923 Esenkent 3-2
Üsküdar 1919 - Aydınlıspor 1-3
Çakmakspor - Fikirtepe Dumlupınar 2-4

18. GRUP
Kemahspor - Sarıgazi 1-3
Adalarspor – Çavuşbaşıspor 0-6
Yakacıkspor - Gülensuspor 1-0
İstanbul Altınordu - Acıbadem Üsküdar 1-1








 

Bu haber 1105 kez okunmuştur


YORUM YAPIN
Güvenlik Kodu = 1870
NOT: Haberlere yapılan yorumlardan kesinlikle WEB SİTEMİZ sorumlu tutulamaz. Küfür,hakaret veya ahlak dışı kelimeler içeren yorumların ip adresleri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır. (IP ADRESİNİZ:3.85.143.239)
Yorumlar - {0 yorum yapıldı}
Bu haber için henüz yorum yazılmamış. İlk yorum yazan siz olun...

Aramalar :

Diğer Haberler

Günün Sözü
Gazete Manşetleri




Gazete İstanbul Oku